GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Torba Zarf Basımı

Kurumsal firmaların sürekli kullanmış olduğu torba zarflar çeşitli boyutlarda olmaktadır. İstenilen ebat özelliklerine göre sıralamalar şu şekildedir. A1,A2,A3,A4,A5,A6 zarf şeklinde de olabilir. Beyaz yada renkli zemine istenilen baskılar yapılabilir. Kullanımı vede kapak kısmında olan sticker yapıştırıcı sayesinde kargo yada evraklarınızı kolayca istiflemenize yarayacak şekildedirler. Yapmanız gereken istediğiniz ebatları bize bildirmeniz ve de size görsel olarak yapacağımız tasarım sayesinde demo onayınızı aldıktan sonra baskı işlemini gerçekleştirmemizi beklemektesiniz. Firmamız bu konuda müşterilerine sürekli ve daima hizmet vermekten çekinmemektedir. Soru yada görüşleriniz var ise bize ulaşmayı yada whatsup özelliğimizi de kullanarak bizimle irtibata geçmeyi deneyebilirsiniz.

torba zarf

Yorumlar kapatıldı.