GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Vinil Baskı Fiyatları

Günümüzde çok sık kullanılan vinil baskılar, firmaların reklam yapmalarını sağlayarak, satışlarında büyük fark yaratmaktadır.

Ülkemizde birçok faaliyette dijital baskı makinelerinde bile basılabilen vinil baskılar değişik standartlarda farklılık göstermektedir. Avrupa vinil baskı haricinde ucuz kullanılan çin malı vinil baskılarda bulunmaktadır. Fiyatları 5 dolar ve üzeri arasında değişmekte olup metrekare fiyatına ve işçiliğe göre ücretleri artmaktadır.

 

vinil baskı fiyatları

Reklam sektöründe vinil baskıların önemi çok büyüktür. Örneğin; bir market kampanya yaptığından vinil baskıya yapmış olduğu kampanyalı yazıları bastırdığında müşteri çekme özelliği sayesinde satışlarını daha da arttırmaktadır. İnşaat firmaları, mağazalar, yemek sektörleri gibi firmaların reklam konusunda kullandıkları vinil baskıları firmamızdan da tedarik edebilirsiniz. Fiyatları konusunda değişkenlik gösterdiği için yapacak olacağınız çalışmaların uzunluk ve genişlik ölçülerini mail ortamında ya da firmamızı arayarak doğru fiyat teklifi alabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her yerine anlaşmalı kargomuzla siz değerli müşterimize yol mesafesinin sorununu da ortadan kaldırmış oluyoruz. GC Tasarım olarak vinil baskı fiyatlarındaki ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Vinil baskılarda, kuş gözü sistemi ile gerdirme yapılabilmektedir. Bu sayede her yönden iple gerdirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Rüzgarların çok olduğu yerlerde resim ya da yazı olmayan bölümlere delik açabilir ya da daha çok rüzgar varsa branda firmalarında bulunan dikişleri yaptırarak yırtılmayı önleyebilir ve vinil baskınızın ömrünü uzatmış olabilirsiniz. Konu ile ilgili soru ya da sorunlarınızda firmamızı aramaktan çekinmemenizi bildirir, vinil baskı fiyatları konusunda bizden kolayca yardım alabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.