GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Yıkama Talimatı Basımı
Tekstil sektörünün en önemli uyarı ürünü yıkama talimatıdır. Yıkama talimatı basımı, mürekkep kalitesinden baskı teknolojisine büyük önem taşımaktadır. Yıkama talimatlarının ürün ömrünü uzatmakta önemli rolü bulunmaktadır. Yıkama talimatlarınız saten, pamuklu ve deri kumaşlar üzerine baskı yapılabileceği gibi ribona da yapılabilmektedir. Her türlü tekstil ürününde kullanılan yıkama talimatları ürün kalitesi ve ömrünü uzatabilmekte büyük önem taşımaktadır. Dikilebilir, yapıştırılabilir özellikli yıkama talimatları baskınızı güvenle yaptırarak ekonomik olarak ticari faaliyetlerinizi yükseltebilirsiniz.

Yıkama Talimatı BaskısıYıkama talimatı, yıkanabilir özellikli tüm tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır. Ekonomik fiyatları ve kolay kullanımlı ürünler olarak büyük işleve sahiptir. Yıkama talimatı etiket baskısı özenle yapılarak kullanıcıya sunulmaktadır. Akmaz özellikli Japon etiket baskısı, saten yıkama talimatı baskısı ihtiyaçlarınızı özenle yaptırabilirsiniz. Baskılı yıkama talimatı, iç ve dış giyim eşyaları, ev tekstil ürünleri, masa örtüleri gibi sayısız ürün üzerinde görülebilmektedir.

Yıkama Talimatı BasımıYıkama talimatı baskı fiyatları düşük tutularak müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Sizin hangi türden yıkama talimatı ihtiyacınız bulunuyorsa hemen sipariş verebilirsiniz. 7/24 sipariş oluşturabilir, güvenle yıkama talimatı baskısı yaptırabilirsiniz. Yapışkanlı yıkama talimatı baskısı, dikilebilir hatta fiyonklu yıkama talimatı baskısı yaptırabilirsiniz.

Ürünleriniz son teknoloji ürünü boya kalitesinde akmayan, deforme olmayan özellikte hazırlanmaktadır. Sözleşmenize uygun olarak tam zamanında tarafınıza teslim edilmektedir. Firma güvencesiyle, uygun fiyata yaptırabileceğiniz yıkama talimatlarınız ürün kalitesi ve deformasyondan korunması için çok önemlidir.

Yıkama Talimatı Baskı FiyatlarıYıkama talimatı baskı özellikleri arasında dikilebilir ve yapışkanlı sistemler en çok kullanılanlardır. Deri yıkama talimatı etiketi, saten ve Japon akmaz yıkama talimatı baskılı etiketler arasından ihtiyacınız olanı seçerek sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede baskıya verilerek tam zamanında adresinize teslim edilecektir. Toptan yıkama talimatı baskı fiyatları düşük tutulmakta olup, profesyonel ekip ve güncel teknoloji sistemleriyle yapılmaktadır.

Yıkama Talimatı Baskı İmalatıYıkama talimatları bütün tekstil sektörünün en önemli detayıdır. Ürün kalitesini kanıtlamakta, usulüne uygun kullanıldığında ürün ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca yıkama talimatı ürünlerinizin ilk günkü gibi deforme olmadan kullanılabilmesini desteklemektedir. Termal transfer yöntemiyle yapılan yıkama talimatı basımı ribon türleri arasından da seçilebilmektedir. Siz ihtiyaç duyduğunuz yıkama talimatı siparişinizi vererek firmanızdan adresinize teslim etmesini isteyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir