GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

İmsakiye Fiyatları

İMSAKİYE NEDİR NERELERDE BASILIR?

2018 Ramazan İmsakiye Fiyatları

 

Ramazan ayının yaklaşması ile beraber imsakiye seçimleri ve imsakiye basımları da artmaktadır. İmsakiye basımı için yapılan çalışmalar ramazan ayından hemen önceki dönemde hız kazanmaktadır. İmsakiye fiyatları ramazan ayı boyunca farklılık göstermektedir.  kuşe imsakiye fiyatları 30 liradan başlamaktadır. Adet ve toplu alımlar konusunda fiyatlar artmaktadır. Kredi kartı ya da peşin ödemelerde ya da toplu alımlar da fiyatları etkilemektedir.  Görüntü olarak seçilen imsakiye seçimleri kalite ve yapı olarak da tercih edilmektedir. Ürün ebatlar ya da renk seçenekleri de imsakiye fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. ürün kodları ile verilen siparişler imsakiye siparişlerinde sağlıklı bir şekilde tasarım hazırlama ve teslim etme imkanı yakalanmaktadır.

Tüm illerin sahur ve iftar vakitlerinin  yer aldığı çeşitli renklerde ve kuşa basılı olan imsakiyeler en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. imsakiye fiyatlarını varak baskı seçimleri ya da renk tercihleri yanında görüntü ve fiyatları seçenekleri de etkilemektedir. Ekonomik fiyatlar ile basılan imsakiyeler toplu alım ya da fazla sayıda sipariş ile daha ekonomik bir hal almaktadır. çiçekli desenli imsakiye modellerinden en fazla gül modelli tercihler ek çok reklam için tasarlanmaktadır. Çiçek desenlerinin yanı sıra Allah yazılı modeller de pek çok kişi tarafından en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. bu modellere ek olarak dini motifli modeller ramazanın maneviyatına uygun bir şekilde en fazla ilgi gören ve sipariş alan imsakiye çeşitleridir.

Sadece dini motifler ile süslü olmayan imsakiyeler de çeşitli firmaların ismi ile oluşturulmaktadır. imsakiye fiyatları ise elbette yapılan model seçimine göre de değişiklik göstermektedir. fakat imsakiye modellerinin etkilediğinden daha fazla şekilde imsakiye baskı fiyatlarını imsakiye yapısı da etkilenmektedir. İmsakiye boyutlarının büyük ya da küçük olmasının yanı sıra imsakiyelerin yanında yer alan ayrıntılar da ucuz imsakiye fiyatlarını etkilemektedir. İmsakiye fiyatlarına etki eden en önemli ayrıntılardan biri de imsakiyelerin basılacağı kağıt kalitesi ve kalınlığı olmaktadır. basit bir kağıt üzerine basılan imsakiyeler daha ucuz bir şekilde basılmaktadır. Kalın kağıtlara basılan imsakiyeler ise daha pahalı basım fiyatları ile yer almaktadır.

İmsakiye Çeşitleri Nelerdir

İmsakiye Bastırmak İçin Aşağıdaki Örneklerimizden Tek Renk Şeklinde Basımları Yapılabilmektedir. Resimlere Tıkladığınızda Büyük şekildede ayrıca görebilirsiniz. Lütfen bastırmak istediğiniz imsakiye baskısı için, ürünlerin sağ alt köşesindeki numarayı bizlere bildirirseniz sağlıklı bir şekilde çalışmanızı yapmış olacağız.

İmsakiye Baskı Fiyatları

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir