GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Promosyon Baskı Fiyatları

Promosyon kelimesi ülkemizdeki anlaşıldığı gibi hediyelik eşya anlamında kullanılan bir ürün değildir. Aslında promosyon bazı firmaların ürün çeşitliliğini destekleyen arttırma ve çoğaltma amacını taşıyan tamamen reklam alanında kullanılan ürünlerdir. Firmaların kendilerini her alanda duyurmak için tasarladığı ve hedef kitlesine ulaşmak için tasarlanan reklam ürünlerinin tamamına promosyon denilmektedir. Firmalar tanınmak için ve ürün satışını direk müşterilerine yapmak amacıyla ürünler üretir ve satışa sunarlar. Böylece pek çok ürün promosyon içinde kalarak müşterilere ulaşmış olur.

ucuz promosyon ürün satışı

ucuz promosyon ürün satışı

 

Promosyon denince akla gelen hediyelik eşya değil hayatın her alanında kullanılan tanıtıcı ürünler olmalıdır. Dolayısıyla sadece üretici kazanmaz. Bu ürünü hem üreten hem de tüketen kazanmaktadır. Aklınıza gelebilecek saat, kalem, defter, ajanda, çanta, bardak, kalemlik, bayrak, takvim vb. gibi birçok ürün bulunuyor. Bu ürünler hem firma tanıtım logoları ile yazılı metinler içerir. Hem de kullanıcıya devamlı kullanım imkanı sağlar. Promosyon ürünleri firmaların yaptıkları işe göre şekillenen ürünlerdir. Mesela bir elbise mağazası promosyon ürünü olarak kışlık yağmurluk yazlık şapka verebilir. Amaçlanan tek şey firmanın isminin çeşitli gruplarca tanınması ve olabildiğince farklı kitlelere ulaşmasının sağlanmasıdır. İşte bunun için firmaların verecekleri promosyon ürünlerini hem kullanıcıya özgü hem de firma faydasına olması için mevsiminde ve zamanında düşünülmesi gerekiyor.

Promosyon ürünlerinin belli başlı yararlarına bakacak olursak; Markanızı ve logonuzu üzerinde taşıdığı için tanıtımınızı yaparak kalıcı reklam sağlar. Markanın tanınmasını sağlar, akılda kalmasını sağlar, yeni müşteri olanağı sağlar ve devamlılık sağlayarak dikkat çeker. Ülkemizde her tarafımız promosyon ürünleriyle çevrilmişken seçeceğiniz ürün sizi de piyasada tutabilir ve tanınırsınız. Dolayısıyla firmanızda reklam yapılması ve tanıtım ürünü olarak tasarlayacağınız promosyon ürünlerinin kullanılması sonucu birçok müşteri gelecektir.

Yorumlar kapatıldı.