GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Ayakkabı Etiket Basımı

Ayakkabı etiketi, ayakkabı içinde ve kutularında bulunan çoğunlukla ayakkabı görseli bulunan etiketlerdir. Yüksek yapışkanlık özelliği, kalıcı mürekkebi ya da altın varaklı baskılı olarak üretilebilmektedir. Ayakkabı etiketleri şıklığı ve zarafeti temsil eden görsel unsurlardır. Ayakkabı etiketi ister kutu üzerinde ister ayakkabı tabanında ya da içinde olsun en etkili reklam ve tanıtım ürünleridir. Yüksek kalite mürekkebinden yazı karakterine kadar tüm detaylar özenle takip edilmektedir.

Ayakkabı Etiket ÇeşitleriAyakkabı etiketleri pek çok şekilde üretilebilmektedir. Ayakkabı etiketi baskı fiyatları baskı tekniği ve ürün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Ayakkabı etiketleri basımı yüksek kalite ve görsellikte üretilmektedir. Ayakkabı içi etiketler güvenli hassas malzemelerden üretilmektedir. İpek dokunuşuyla ve güçlü yapışma özelliğiyle asla rahatsızlık vermez aksine ayakkabınızın kalitesini öne çıkarmaktadır. Siz de ayakkabı etiketi ihtiyaçlarınızı internet üzerinden iletişim kurarak temin edebilirsiniz.

Ayakkabı Etiket BaskısıDokuma etiketler, plastik bazlı etiketler ve örme etiketler, Ribon gibi seçenekler arasından size uygun olanı tercih ederek basım yaptırabilirsiniz. Ayakkabı kutuları üzerinde kullanılan etiketler en etkili tanıtım ürünleridir. Kutuyu açma ihtiyacı duymadan hangi renk, model ve numara ayakkabı olduğunu görülebilmektedir.

Ayakkabı etiketleri baskısı özenle yapılarak tam zamanında teslim edilmektedir. Siz de özel baskılı ayakkabı etiketlerinizin ticari katkı avantajından yararlanabilirsiniz. Ayakkabı etiketi baskısı son derece hassasiyet gerektirmektedir. Alanında uzmanlık geliştiren tasarımcıların hayal gücüyle sınırları aşabilen görsel baskılar yapan firma desteği alabilirsiniz.

Ayakkabı Etiketi Baskı FiyatlarıAyakkabı etiketleri, en güzel ve yüksek ticari etkili ürünlerdir. Ayakkabı etiketleri ayakkabının içi, tabanı ya da dilinde kullanılmak istenebilmektedir. Toptan ayakkabı etiket basımı fiyatları müşteriye en uygun şekilde yansıtılmaktadır. Yüksek kalite malzemelerden hazırlanan en ideal boyut ve şekilde baskı yapılarak özelliğiniz ön plana çıkarılmaktadır. Marka ya da model ne olursa olsun sadece bir etiket görseli ürünü almaya ikna edebilir. Ribon olarak tanımlanan etiket şeridi, İngilizceden gelmektedir.

Ayakkabı etiketleri arasında sıklıkla kullanılabilmektedir. Yüksek kalite yapışkanlığı, görsel zarafetiyle kullanıcıya hitap etmektedir. Siz de hangi türden olursa olsun ayakkabı etiketi baskılarınızı sipariş vererek firma güvencesiyle yaptırabilir adresinizde teslim alabilirsiniz. Markanız ve firmanız adına mobil reklam ürünleri etiket baskılarınızın ticari katkısını kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir