matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

İnsört Basımı


İnsert Baskı İçin Yapılması Gerekenler

 
İnsört yada insert basımı özellikle market veya bu gibi firmaların en çok kullandıkları reklam fiyatlarını anlatan baskı broşürlerine denir.
 
İnsört basımı, bir nevi duyuru ilanı olarak kabul edilmektedir. Birçok firmaların genellikle marketlerde ve büyük alışveriş marketlerinde, belirli tarihler arasında geçerli olan indirim ilanın insört tasarımı aracılığı ile gerçekleştirmektir. Günümüzde insört, üreticilerin ve perakendecilerin, kullanmış olduğu etkili bir markalaşmadır. Bu yüzden firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Gc tasarım firması, insört tasarımında gereken önemi fazlasıyla müşterilerine göstermektedir. İnsört tasarımda önemli olan, firmaların yapmış oldukları indirimleri müşterilerin ilgisini çeken bir duyuru şeklini almasını sağlamaktır. Bu yüzden Gc tasarım firması, müşterilerin dikkat çekmesini sağlayan insört tasarımlar oluşturmaktadır. Gc tasarımda, insört tasarımların maliyetleri oldukça düşüktür. İnsört tasarımların kısa sürede hazırlanıyor olması firmaların ilgisini çekmiş durumdadır. İnsört tasarımlar ile firmalar derhal sonuca ulaşmaktadır. İnsört tasarımlarda önemli olan kural, ürünün doğru ve etkili bir şekilde tanıtımının yapılmasıdır. Marketler özellikle ramazan aylarında insört tasarımlara başvurmaktadır. Ramazan ayında birçok market, ürünlerinde indirimlere gitmektedir. Bu indirimleri müşterilerine insört tasarımlar sayesinde duyurmaktadır. Firma insört tasarımlar ile sadece ürünün kampanyasını yapmamakla birlikte firmasının isminin markalaşmasını sağlamaktadır. Gc tasarım firmasında, tasarlanan insörtlerde harcanan emekler fiyatlarda farklılık yaratılmasına neden olmaktadır. Bazı firmalar oldukça sade görünümlü insört tasarımlar siparişi verirken ; bazı firmalar ise insört tasarımların üzerinde resimler ve sloganlar vermektedir. Bu durum fiyatlara da yansımaktadır. İnsört tasarımlarda diğer reklam araçlarına göre Gc tasarımda daha erken iş teslimi yapılmaktadır. çünkü insört tasarımlarda, üretimde fazla bir zaman harcanmamaktadır. İnsört tasarımlar, firmaların istekleri doğrultusunda kuşe kağıda basılmaktadır. Genellikle kurumsal olan firmalar, insört basımı tasarımların kuşe kağıtlı olmasına özen göstermektedir. Küçük çaplı firmalar ise, insört tasarımlarda kuşe kağıt zorunluluğunu aramamaktadır. Bu durum insört tasarımların fiyatlarının düşmesini sağlamaktadır.

 

Gc tasarım firması, kendisini tasarım sektöründe oldukça kanıtlamış büyük bir firmadır. Kaliteye önem verdiği kadar müşterilerinin memnuniyeti de kalite kadar önemli görülmektedir. Sizde  firmanızda kampanya yapmak için, insört basımı tasarımlara ihtiyaç duyuyorsanız, Gc tasarıma sipariş vermelisiniz.
 

İnsört(İnsert) Basımı

 
İnsört basımı broşür ya da el ilanı sınıfına giren ve firmanızı geniş kitlelere ulaştırabilen reklam amaçlı yapılan bir matbaa hizmetlerinden birisidir. İnsört basımı olarak ta adlandırılan bu hizmeti daha çok perakende olarak hizmet veren firmalar müşterileriyle sürekli iletişim kurmak amaçlı yapmaktadırlar. Bu sayede etkili bir promosyon ve reklam aracı olarak değerlendirilmelidir ve de düşünülmelidir.. Bu etkisi nedeniyle üreticilerin bile son zamanlarda rağbet ettiği insört baskısı, ucuz fiyatları ile etkili bir reklam olarak değerlendirilmektedir. İnsert fiyatları sağladığı faydalar gözetildiğinde küçük bir detay olarak kalmasından ziyade önemli ve görecelidir.
 

İnsertte olması gerekenler nelerdir?

 
Perakende olarak hizmet veren firmaların indirime girdiği dönemlerde insert basımı ihtiyaçları olmaktadır. Özellikle market insörtleri ve diğer gıda sektörleri başta gelmek üzere oldukça talep gören baskılardır. Kullandıkları indirimleri kısa sürede müşterilerine duyurmak isteyen tüketicilere hızlı ve etkin bir fayda sağlamaktadır. Kısa sürede hazırlanan insertlerde etkili bir tasarım yapılmalı ve müşterilere indirimler ve kampanyalar yansıtılmalıdır. Müşterilere belli bir düzen halinde sunulan insert basımı genellikle haftalık veya on beş günlük periyotlarla düzenlenebilir.

 

insört basımı insert basımı insert baskı fiyatları
 

 

İnsört Baskı Fiyatları
Adet Ölçü Fiyat
10000 10x20cm (A7) 280 TL
15000 10x20cm (A7) 400 TL
5000 14x20cm (A5) 180 TL
10000 14x20cm (A5) 370 TL
15000 14x20cm (A5) 520 TL
5000 20x28cm (A4) 350 TL
15000 20x28cm (A4) 780 TL
5000 28x40cm (A3) 620 TL
10000 28X40cm (A3) 1070 TL
15000 28x40cm (A3) 1600TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 
Etiket Bulutu : insert basımı, insört fiyatları, insört tasarımı, insört örnekleri, ucuz insört basımı, insört baskı fiyatları, insört basımı, market insört basımı, market insörtü