matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Şeffaf Kartvizit


Şeffaf Kartvizit Basımı

 


 

Oldukça şık ve zarif bir görünüm sunan şeffaf kartvizitler son dönemlerde oldukça fazla rağbet görüyor. Karizmatik bir etki yaratması ile özel tasarım altında hazırlanan şeffaf kartvizit basımı, etkili bir reklam olanağı tanımaktadır. Her kısmı şeffaf olan bu kartvizitler üzerine uyumlu renkler eşliğinde gerekli yazılar eklenmektedir. Kurumsal hizmet anlayışıyla çok uygun şeffaf kartvizit fiyatları üzerinden toplu sipariş verilebilir. Özellikle kalitesi ile bir adım öne çıkan şeffaf kartvizit baskısı, özgün tasarım altında ele alınmaktadır.

 

Şeffaf Kartvizit Basımı

 

Şeffaf kartvizitler genelde üzerine siyah renkle ilgili yazılar eklenerek hazırlanmaktadır. Ancak aynı zamanda değişik renkler şeffaf kartvizit basımı için sürece dahil edilebilmektedir. Bu durum yapılacak grafik tasarım ve çalışmaya bağlı olarak farklı şeffaf kartvizit fiyatları üzerinden seçim imkanı tanıyor. Ancak yeni nesil ve etkili bir reklam yapabilmek amaçlı, şeffaf kartvizit baskısı her açıdan özel bir olanak sunmaktadır.

 

Şeffaf Yapı Üzerinden Özel Kartvizit

 

İlginç ve bir o kadar dikkat çekici yapıya sahip olan şeffaf kartvizit basımı açısından kaliteli bir üretim ile hazırlanmaktadır. Kartın her kısmı şeffaf olması ile beraber değişik noktalarına farklı renkler kullanılabilmektedir. Böylece harika bir görünüm ile şeffaf kartvizit baskısı üzerinden ürünler kullanılabilir. Her bütçeye uygun ve özgün tasarım eşliğinde şeffaf kartvizit fiyatları kurumsal hizmet anlayışıyla desteklenmektedir. Etkili bir reklam yapmak ve saygınlık elde edebilmek için, şeffaf kartvizitler konusunda iletişim kurmanız yeterlidir.

 


 
Şeffaf Kartvizit Sektörün En Çok Satan Ürünü Oldu

 

Şeffaf Kartvizit Nedir ?

 
Göz zevkine hitabı bakımından son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de Şeffaf Kartvizit! Tasarımı bakımından harikalar yaratan bu özel ürün, günümüzde kendi markasını tanıtmak ve ‘kurumsal bir izlenim’ yaratmak adına firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bu baskıları birinci sınıf malzeme kalitesi ile tasarlayan ekibimiz sayesinde en ideal sonuçları alabilecek ve kullanım alanlarını arttırabileceksiniz.
 
Kendinize ve firmanıza gösterdiğiniz ilgi, müşteri kitleleri tarafından çok önemlidir. Zira sizlere iş vermek isteyen veya sunduğunuz bir hizmetten faydalanmak isteyen kişi / kişiler, bu alanda kendi kuruluşunuza gösterdiğiniz ilgi ve alakayı ön planda tutmaktadır. Şeffaf Kartvizit ürünleri, şıklığı ve daha göz doldurucu alanlar yaratmanız bakımından önemlidir. Özellikle ikili ilişkilerinizde önemli bir yer edinen bu ürünler sayesinde çok daha ideal bir tasarımın öne çıkması amaçlanmaktadır. Siz de hemen Şeffaf Kartvizit satın almak ve bu alanda üstün bir hizmete sahip olmak açısından seçiminizi yapın.
 

Şeffaf Kartvizit Ürünleri ile Kaliteyi Yakalayabilirsiniz.

 
Amacınız kaliteyi yakalamaksa bu ürün tam da sizlere göre! Türkiye genelinde artık birçok sektörün ortak tercihi olan Şeffaf Kartvizit, diğer kartvizit ürünlerine göre yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Klasikleşmiş olan kartvizitler çoğu zaman sizlerin firmasını ‘sıradan’ gösterebilmektedir. Diğer kartvizit türlerine nazaran bir tık daha pahalı olsa da, çok daha zarif bir görüntü yakalamak açısından tercih edilebilen bir ürün olarak ifade edilmektedir. Şeffaf Kartvizitin diğer avantajları;
 
• İşletmenize değer kazandırabilme konusunda önemli bir üründür.
• Marka kimliğinizi temsil eder ve A sınıfı bir işletme görüntüsü verir.
• İkili ilişkilerinizi kurma noktasında bir adım olarak düşünülebilir.
• İşletmenize verdiğiniz özen, kartvizit gibi küçük detaylarda saklıdır.
 
Bu alanda ideal sonuçlara ulaşabilmek ve sınıfında önemli bir yer edinen firmamızdan baskı hizmetlerini ele almak adına seçiminizi yapın. Şeffaf Kartvizit fiyatları, ucuz ve kullanışı bakımından kaliteli ve baskısının iyi olması sebebiyle en çok tercih edilen ürün olmuştur. Birbirinden kaliteli baskıları direkt olarak ele almak ve aynı zamanda marka değerinizi daha üst alanlara çekmek ister misiniz? Hemen ekibimiz ile tanışın, siparişler oluşturun.
 

Şeffaf Kartvizit Çeşitleri ;

 

  • Tek yön baskılı Şeffaf Kartvizit
  • Altınyaldızlı Şeffaf Kartvizit
  • Renkli Şeffaf Kartvizit
  • Delikli Şeffaf kartvizit
  • Oval Kesim Şeffaf Kartvizit
  • Özel Kesim Şeffaf Kartvizit

 

şeffaf kartvizit fiyatları  şeffaf kartvizit baskısı şeffaf kartvizit tasarımıkartvizit baskı fiyatları

Genellikle Şeffaf Kartvizit 500 micron kalınlığındadır. Peki bunun açıklaması nedir diye sorarsanız, normal bir kartvizitin 2-3 katı kalınlığında ve kalınlığı ve kartvizitlerin pvc oluşu sayesinde yırtılma gibi bir olayı söz konusu olmayan üründür. Bunun için önemli olan tasarımlarınızın çalışmalarını ve taşma paylarını alarak verilen ebatlar sayesinde baskı aşamasına geçilmesini sağlamaktır.
 

Şeffaf Kartvizit Fiyatları Nasıldır

 
Kurumsal bir kartvizitte olmazsa olmaz olan seçenek şık ve görsel anlamda güzel görünüme ve müşterilere hitap eden tasarımlardır. Bu tasarımı da yapmakta olan olgu kalite ve baskıya göre değişmektedir. Bunların başında da şeffaf kartvizit gelmektedir. Bunun için minimum 500 adet olan şeffaf kart basımı diğer kartvizit fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda istemiş olduğunuz adet miktarı ve kartvizit çalışmanızın kaç renk olduğuda çok önemlidir. Şeffaf kartvizit baskı konusunda renk farkı her bir renk için 25TL’dir. Örneğin; 4 renkli bir tasarımınız mevcut ise sadece renk basımı için verilen tutar 100 TL’dir. Bunun üzerine tasarım bedeli, pvc ücreti, kesim bedeli, kargo ve kdv gibi tutarlar eklendiğinde fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Bunun için renk seçimi yaparken logolarınızın çok renkli olmamasına ve ayrıca kurumsal olarak en fazla iki renkli logo çalışması kullanmanız, kendiniz için ve de müşterilerinize hitap için daha görsel ve şık olacaktır.

 

Gc tasarım olarak sizlere başarılı tanıtımlarınız için hizmet ediyoruz. Sitemizden tasarım çalışmalarımızı görmeniz mümkündür. Bu anlamda firmamızdan alacağınız hizmet ile sizler de tanıtımlarınızda başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu sayede firmanız için olumlu bir imaj edinebilirsiniz. Piyasadaki kaliteli firma imajımız sayesinde sizlere bu konuda hizmet garantisi verebilmekteyiz.
 

Şeffaf Kartvizit Örnekleri 

 
Etiket Bulutu : şeffaf kartvizit basımı, şeffaf kartvizit fiyatları, şeffaf kartvizit baskısı, şeffaf kartvizit tasarımı, şeffaf kartvizit örnekleri, ucuz şeffaf kartvizit, şeffaf kartvizit baskı