matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Küpnot Bloknot Basımı


Küp Bloknot Baskı Aşamaları

 

Firmanızın ihtiyaç duyacağı birçok küçük ayrıntı vardır. Bu küçük ayrıntılar firmanız için bir imaj kaynağı olacaktır. Kullandığınız not kağıtları, kalemler ve ya klasörler gibi ürünler sayesinde bir şekilde firmanızın imajını yansıtırsınız. Firmanızın kalitesini yansıtan çok önemli ayrıntılar olarak, her firmanın kullanımda dikkat etmeleri gereken ürünlerdir.

 

Gc tasarım olarak sizlere bu küçük ayrıntılarda kaliteli hizmetler vermekteyiz. Bu ürünlerin firmalar için kalıcı olumlu ya da olumsuz bir imaj oluşturduğunun bilincindeyiz. İşte bu ürünlerden biri de küp not olarak bilinmektedir. Bu ürün bildiğiniz gibi not almak için kullanılır. Piyasadaki bütün firmalar bu ürünü kullanmaktadır. Bu ürünün firma tarzınızı yansıtması çok mükemmel bir firma imajı yansıtacaktır. Bunun nedeni ise, ufak bir ayrıntıda firmanızın hassas davranmasıdır. Bu ürünlerde firmanızın imajını yansıtma konusunda hassas davrandığınızda firma imajınızın piyasada yükseleceğine emin olabilirsiniz. Küp not tutucu kağıtları birçok firma tarafından önemsenmez. Bu konunun öneminin bilincinde olan firmalar ise günümüzde piyasada çok önemli bir yerdeler. Gc tasarım olarak bizler de sizlere bu konuda başarılı tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz. Sizler de bu konuda firma imajınız açısında hassas iseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Küp bloknot kağıtlarınızdaki başarılı tasarımlar sayesinde sizler de piyasada önemli bir yerde olabilirsiniz. Kaliteli firma imajınız için doğru bir adım atabilirsiniz. Gc tasarım olarak sizlere bu konuda kalite odaklı hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Kurulduğumuz tarih itibari ile sizlere bu konuda kalite odaklı hizmetler vermekteyiz. Firma imajınızı yansıtmanız ve tanıtımınızın yapmanız bu ufak ürünler sayesinde başarılı bir sonuca ulaşabilir. Bu anlamda firma olarak sizlere kalite esaslı hizmetler veriyoruz. Firma olarak başarılı tasarıma sahip bir not kağıdı sayesinde, akılda kalıcılığınız artacaktır.

 

Gc tasarım olarak sizlere her üründe olduğu gibi not kağıtlarınızda da başarılı tasarım hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde sizler de firma imajınız için başarılı adımlar atabileceksiniz. Tanıtımlarınızdaki başarı kullandığınız ürünlerdeki tasarımlarınız ile mümkün olabilmektedir. Sizler de bu konuda başarılı çalışmalara imza atmak isterseniz firma olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Küp Not Baskı Çeşitleri

küpnot basımı küp bloknotluk küpnotluk küpnot baskı fiyatları

 

a 5 bloknot fiyatlarıa5 bloknot baskısıa4 bloknot baskı fiyatları a4 bloknot fiyatları

küp bloknot

küp bloknot fiyatları

Küp Bloknot Kapaklı Bloknot Baskı Fiyatları

kup_bloknor_fiyatlari

Küp Bloknot
Adet Ölçü Fiyat
1000 7.8×7.8cm (250gr Bristol + Parlak Selefonlu 3100 TL

 

kapakli_bloknot_fiyat

A5 Kapaklı Bloknot
Adet Ölçü Fiyat
1000 14.5×20.5cm (250gr Bristol  + Parlak Selefonlu9 2200 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

Etiket Bulutu : küp bloknot fiyatları, bloknot ve notluk, küp bloknot örnekleri, küp bloknot örnekleri, küp bloknot, bloknot baskı fiyatları, ucuz bloknot basımı, ucuzküp bloknot baskı fiyatları, küp bloknot tutucu