matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Cepli Dosya Basımı


cepli dosya basımı

 

Dosyalar

Kapalı Hali 22.5×31 cm. Renkli – 1000 Adet
Fiyatlara kulakçık yapıştırma dahildir.
KOD ADET AÇIKLAMA FİYAT
MND500 500 Adet 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon – İçi Tek Renk 3750
KLD500 500 Adet 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon Kabartma Lak – İçi Tek Renk 4000
PD 1000Adet 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Parlak Selefon 4750
MND 1000Adet 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon – İçi Tek Renk 4950
KLD 1000Adet 350 gr. Kuşe Tek Yön Çok Renkli Mat Selefon Kabartma Lak – İçi Tek Renk 5100
CYPD 1000Adet 350 gr. Kuşe Çift Yön Baskı Parlak Selefonlu 5250
CYMD 1000Adet 350 gr. Kuşe Çift Yön Baskı Mat Selefonlu 5350
CYML4D 1000Adet 400 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Baskı Mat Selefon Laklı 7500

 
Cepli Dosya Basım Hizmeti

 

Hem iyi bir reklam amaçlı hem de kullanım için cepli dosya basımı bir adım öne çıkıyor. Özellikle kurumsallığı ön plana çıkarabilme konusunda, akılcı bir çözüm yöntemi sağlamaktadır. Amaca uygun olarak değerlendirilecek bu ürünleri çok uygun cepli dosya baskı fiyatları üzerinden elde edebilirsiniz. Konferans ve toplantılar ile beraber birçok yerde kullanılan cepli dosya baskısı, firmaların kurumsallığını en iyi şekilde yansıtan tasarımlardan biridir.

 

Farklı Amaçlarla Kullanılan Cepli Dosya Basımı

 

Firmanın logosu ve renkleri ile yapısına uygun şekilde cepli dosya basımı gerçekleşmektedir. Özellikle iç kısmındaki cepli bölüm sayesinde pek çok kağıt türü güvenli şekilde saklanabilmektedir. Firmalar arası yazışma ve sözleşme konusunda, cepli dosya baskısı önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Her bütçeye uygun şekilde cepli dosya baskı fiyatları üzerinden tercih yapabilir ve güvenli şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ile etkili grafik üzerinden hazırlanan ürünler, ayrıca kaliteli makineler eşliğinde baskıdan geçmektedir.

 

Kaliteli Yapısı ile Cepli Dosya Basımı

 

Özellikle sunum ya da toplantı ve konferans gibi pek çok alanda kullanılan cepli dosya basımı mutlaka kaliteli olmalıdır. Firmayı saygın şekilde karşı tarafa aktaracak cepli dosya baskısı, aynı zamanda kullanışlı bir yapı da sunmalıdır. Bu konuda kişisel istekleri karşılayacak ve her alanda kullanılacak ürünler, tamamen kaliteli malzeme yapısı üzerinde hazırlanmaktadır. Özellikle toplu şekilde sipariş verilebilir ve çok uygun cepli dosya baskı fiyatları ile ürünler elde edilebilir.
 

Cepli Dosya Basımı

 

Cepli dosya, şirketlerin tasarımları ve basımı konusunda en çok üretilen fiyatları ucuz olan reklam ürünlerin başında gelmektedir. Cepli dosyalar firmalar tarafından oldukça ilgi görmektedir.
 

Firmaların olmazsa olmazı olan reklam vermeleri, günümüzde promosoyon çeşitlerininde artmasında sebebiyet vermiştir. Çünkü bir firmanın örneğin, cepli dosya baskısı olması o ürünün kendi açısından firmasının da tanıtımı olabilmektedir. Bunun için cepli dosya fiyatları, hem fiyatları hemde kurumsal açıdan reklam vermenizi ve firmanızı tanıtmanızı sağlıyan araçlar olarak görülmektedir. Ucuz cepli dosya imalatı yapan matbaalar genelikle 350 gr kuşe kağıda basılan ürünlerde 22×31 ebatlarında iç cepli (tek cepli) baskılar şeklinde yapmaktadırlar. Özel üretimli olan cepli dosya baskısı ürünlerinde ise, yapılan bıçak çalışması ile baskılarınız yapılmaktadır. Aşağıdaki cepli dosya fiyatları bilgilerimizi ve yapacağımız işleyişler hakkında sizlere detaylı bilgileri yine de vermiş olmaktayız.  Sorulanız ve de özel istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

 

Dosyalar kullanım amaçlarına göre sınıflandırılmaktadır. Özellikle kurumsal firmalar , sunumlarını cepli dosya ile yapmaktadır. Cepli dosyalarda bütünlük esasları uygulanmaktadır. Bu yüzden cepli dosyalar firmalarda konferans salonlarında,  yapılan sunumlar için oldukça ideal bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmalar, diğer firmalar ile yapacakları iş sözleşmelerinde yapılacak olan işin tanıtımını cepli dosyalar sayesinde yapmaktadır. Cepli dosyalar iş görüşmelerinde firmalara büyük avantaj sağlamaktadır. Cepli dosya yapımında Gc tasarımı, oldukça önemli görülmektedir. cepli dosya yapımında Gc tasarım firması oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir. Cepli dosyalarda firmaların isteğine göre, tek ya da iki sayfada birden cep vardır. Bu ceplerde firmaya ait kartvizit ve firmanın tanıtım cdleri bulunmaktadır. Böyle bir imkanın sağlanması ile,  cepli dosyanın verildiği kişi tarafından katalog incelendikten sonra , firma yetkilisine ulaşma imkanı sağlanmış olmaktadır. Cepli dosyalar ile firmaları farklılaştıran, etkili bir sunum yapılması sağlanır. Cepli dosyalarda firmaların istekleri doğrultusunda parlak ya da mat renkte kuşe kağıt kullanılmaktadır. Gc tasarım firmalarında, cepli dosya yapımında 250 ila 300 gram arası kuşe kağıtlar tercih edilmektedir. Bu cepli dosyaların üzerine firmaların istekleri doğrultusunda selofan uygulaması da yapılmaktadır. Cepli dosyaların kapaklarında firmalara ait özel logoları da Gc tasarım firması tarafından basılmaktadır. Bu logolar cepli dosyanın üzerinde farklı bir renk tonunda basılarak logonun dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Bu uygulamaya lokal lak uygulaması da denilmektedir. Cepli dosyalar firmanın bütünlüğü ile uyuşması gerekmektedir. Bu yüzden cepli dosyaların tasarımları firmalar tarafından da tasarım firmalarına gelmektedir. Firmaların böyle bir çalışması yok ise tasarım firmaları tarafından baştan cepli dosya üretimi yapılmaktadır. Kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu cepli dosyaları, üniversite öğrencileri de tercih etmektedir. Üniversite öğrencileri derslerinde sunum yapmaktadır. Bu sunumu cepli dosyalar sayesinde gerçekleştirmektedir. Bu durum öğrenciye kolaylık sağladığı gibi sunumunun da etkili olmasını sağlamaktadır.
 

Kurumsal kimliğinizi parçası olan cepli dosya basımı imalatı genellikle fiyatları ve baskıları oldukça iyi olduğundan tercih edilen ürünler olmaktadır. Bunun için cepli dosya fiyatları almadan önce çalışmanızın taşma paylarını ve kesim için uygulanan bıçak şablonuna kesimleri de dikkat edecek şekilde kontrol ederek baskıya vermeniz, bası sonrası oluşabilecek sıkıntılardan ötürü sizi kurtarmış olacaktır. Sizler yine de cepli dosya baskısı yaptırma isterseniz, ücretsiz tasarımımız olan cepli dosya tasarımı ve cepli dosya örneklerini sizlere sunabileceğimizi bilmenizi isteriz. Tek yapmanız gereken firma logonuzun PDF formatın da yada diğer tasarım programlarında kullanılan formatlarda olmasına dikkat ediniz. Baskılarınızın daha kaliteli çıkması ve görsel açıdan güzel gözükmesini istiyorsanız bu gibi talimatlara dikkat etmeniz gerekmektedir.
 

Peki Cepli Dosya Çeşitleri Nelerdir ?
 

 • Tek Yönlü Cepli Dosya Basımı
 • Tek Yönlü İçi Tek Renk Cepli Dosya Basımı
 • Tuale Cepli Dosya Basımı
 • Kabartma Laklı Cepli Dosya Basımı
 • Parlak Selefonlu Cepli Dosya Basımı
 • Mat Selefonlu Cepli Dosya Basımı
 • Çift Yönlü Cepli Dosya Basımı
 • Laklı Cepli Dosya Basımı
 • 350gr Kuşe Cepli Dosya Basımı
 • 400gr Kuşe Cepli Dosya Basımı

 

Cepli dosyalar tanıtım ve ihtiyaç aracı olarak kabul edilmektedir. Sizde cepli dosyaya sahip olmak istiyorsanız Gc tasarım ile tanışmalısınız.

 

cepli dosya baskısı cepli dosya fiyatları
 
cepli dosya basımı
 
ucuz cepli dosya fiyatları

 


 

Cepli Dosya Baskı Fiyatları

 


 

Cepli Dosya 350gr. Kuşe Parlak Selefonlu Tek Yön – Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1100 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Kuşe Mat Selefonlu İçi Tek Renk Siyah
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1150 TL

 

Cepli Dosya 280gr. Tuale Baskı – Tek Yön – Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1450 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Mat Selefonlu Tek Yön – Çok Renkli – Kabartma Laklı
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1500TL

 

Cepli Dosya 350gr. Parlak Selefonlu Çift Yön Baskı – Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1350 TL

 

Cepli Dosya 350gr. Mat Selefonlu Çift Yön Baskı – Çok Renkli
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1400 TL

 

Cepli Dosya 400gr. Kuşe Mat Selefonlu Çift Yön Baskı – Laklı
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 1950 TL

 

 • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
 • Ürünlere Kulakçık Yapıştırma İşlemide Dahildir.
 • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.
 • Fiyatlandırmalarımızda güncel döviz kurlarına göre ufak tefek değişiklikler olabilmektedir.

 

Cepli Dosya Basımı İçin Hazırlamış Olduğumuz Videomuzu İzlemeniz Sizin İçin Yararlı Olacaktır. Bu Videoda Ajanslarımız ve yeni başlayanlar için hata yapmamak adına düzenlenen cepli dosya baskısı konusu videomuzdan yararlanmanız sizlere yarar sağlıyacaktır.
 


 

Etiket Bulutu : cepli dosya, cepli dosya basımı, cepli dosya fiyatları, cepli dosya örnekleri, cepli dosya tasarımı, cepli dosya baskısı, sunum dosyası, cepli dosya baskı fiyatları, ucuz cepli dosya basımı, cepli dosya baskısı, ucuz cepli dosya, cepli dosya yapan matbaa, laklı cepli dosya, ceplidosya basımı, ceplidosya fiyatları, kurumsal dosya fiyatları, renkli cepli dosya, cepli dosya örnekleri, ucuz cepli dosya fiyatları, cepli dosya baskısı