matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sertifika Basımı


Hemen Arayın
0212 417 80 05

 

Sertifika Basımı Nasıl Yapılmaktadır?

 
diploma sertifika basımı sertifika baskı fiyatları diploma basımı fiyatları sertifika basımı
 
demo3sertifikaornekleri

 

Seminerlere katılım veya eğitim gerektiren bir alanda kişilerin bilgi düzeyini gösteren belgelere sertifika denir. Bu sertifikalar emek sarf edilerek kazanılır. Ayrıca sertifikaların niteleyici ve belirleyici özellikleri de bulunmaktadır. Bu nedenle kişiler için oldukça önemlidir. Uzun yıllar saklanması gereken belgelerdir.

 

Sertifika Basımı Aşamaları Nelerdir?

 

Sertifikalar kişilerin herhangi bir alanda bilgi düzeyini belirleyen belgelerdir. Sertifika sahipleri kişiler bu belgeleri uzun yıllar boyunca saklamaktadır. Bu nedenle belgenin dayanıklı olması ve sertifika basımı kaliteli olmalıdır. Bu durum sertifika baskı fiyatları açısından da farklılık gösterebilir.

 

Sertifika veren kurumların bu alanda özenli ve titiz davranmaları gerekir. Bu alanda kurumlar ve firmalar kendi markalarının değerlerini doğrudan temsil eden düzenledikleri eğitimlerdir. Bu eğitimlerin ve etkinliklerin ciddiyetini sertifika belgelerinde gösterirler. Bu nedenle sertifika basımı oldukça önemlidir.

 

Sertifika Basımı Fiyatları

 

Sertifika basımı için kullanılan kağıtlar kurumların veya kişilerin isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. Buna bağlı olarak sertifika baskı fiyatları da kullanılan kağıt çeşidine göre değişmektedir. Bu anlamda müşterilerin tercih edebilecekleri binlerce çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlere göre de sertifika baskı fiyatları değişir. Sertifika basımı için kullanılan çeşitler şunlardır:

 

– Hamur Kağıt

– Amerikan Bristol Kağıt

– Kuşe Kağıt

– Tuale Kağıt

– Fantazi Kağıt

 

Diploma veya sertifika gibi belgelerin uzun yıllar saklanması ve bu nedenle kağıtların buna uygun olması çok önemlidir. Bu nedenle sertifika basımında genellikle fantazi kağıtlar kullanılmaktadır. Ayrıca kağıtlara kullanılan bölgesel parlaklıklar belgelerin taklit edilmemesi için çok önemlidir. Belgelerin taklit edilmemesini sağlar iken ek güvenlik görevi de yapmaktadır.

 

Basım ve tasarım konusunda hizmet veren firmalar, bu konudaki başarılarının sırrını firma hizmetlerini yansıtma yönünde açıklarlar. Gc tasarım olarak bizler de başarımızı buna borçluyuz. Hizmet kapasitemizin geniş olmasından dolayı sizler için her zaman kalite odaklı çalışmaya önem verdik. Bu anlamda alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Sertifika diploma basımı konusunda sizlere yine kalite odaklı hizmetler sunuyoruz. Kaliteli basımlarımız ve başarılı tasarımlarımız sayesinde sizlerden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Sizler de bu konuda kaliteli çalışmalar edinmek isterseniz, firmamızdan yararlanabilirsiniz. Bu anlamda firma olarak müşteri odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Gc tasarım olarak sizlere iki konuda hizmet sunuyoruz. Tasarım ve baskı konusunu birleştirerek sizlere kalıcı bir tanıtım konusunda yardımcı oluyoruz. Sizler de bu sayede firma tanıtımlarınızı başarılı şekilde yapabiliyorsunuz. Uzak mesafelerde bile firma imajınızı yansıtabileceksiniz. Kalite odaklı hizmet yapımız sayesinde sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler olmaktadır. Piyasadaki olumlu firma imajımız sayesinde de sizlere hizmet garantisi verebilmekteyiz. Sertifika diploma basımı konusunda da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmanız için en uygun ve en kaliteli basım ile tasarım hizmetimizi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak ve firma tanıtımınızı en üst düzeyde yapabilmek isterseniz firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firma olarak sizlerin başarısını kendi başarımız olarak kabul ediyoruz. Bu anlamda alacağınız hizmetin kalitesinden emin olabilirsiniz. Basım ve tasarım konusunda başarılı çalışmalar gibi beklentileriniz var ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en uygun hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tasarım konusunda siz de başarılı çalışmalar edinmek isterseniz firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Diploma basımı gibi konularda sizler için en uygun hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Firma olarak sizler için her zaman kalite odaklı çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar sayesinde sizler de firmanız için en doğru tanıtım aracını seçmiş olacaksınız. Diploma basımı gibi konularda da kalite çok önemli olacaktır. Diploma ve sertifika basımında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizler de bu anlamda kaliteden yana iseniz firmamız ile mutlaka iletişime geçiniz.

Önemli Not : Firmamız özellikle illegal basım yada sahte diploma gibi bir baskı yapmamaktadır. Bizleri arayarak bizden bu şekilde herhangi bir teklif yada ricada bulunmayınız!! Unutmayınız ki “emeği çalanın hırsızdan hiçbir farkı yoktur.” Bu tür şeylere itibar etmeyiniz. Şahsi çıkar için bu gibi illegal yollara başvuranları etik bulmuyoruz. Ömrünü üniversite yada diğer kurumlardan emeğiyle kazananlara karşı da saygısızca bulduğumuzu bilmenizi isteriz. Diploma basımı için ise sadece ve sadece kurumların talepleri doğrultusunda yasal çerçeveler baz alınarak basım işlemi yapılmaktadır. Lütfen bu konuda ricada bulunup bizden “diploma yaparmısınız” gibi tekliflerde bulunmayınız ve de firmamızı illegal bir basım şirketi gibi görüp teklifleri de istemeyiniz!
 

 

demo8demo4tt
 
demo4                               demo1

 

Etiket Bulutu: sertifika basımı, sertifika fiyatları, sertifika tasarımları, ucuz sertifika, sertifika baskı fiyatları, diploma basımı, diploma baskı fiyatları, sertifika yapan matbaa