matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Bardak Altlığı


Bardak Altlığı

 
bardakaltligifiyat

bardakaltligifiya2tbardak altlığı fiyatları

 

Bardak altlığı baskı ürünü ucuz baskı ve uygun fiyat olduğu için günümüzde evlerinizde, iş yerlerinizde ve kafelerde masalar üzerine aksesuar olarak kullanılır.
 
Bardak altlıkları göründüklerinden çok daha etkili pazarlama ürünleridir. Mekanlarda insanlar yemeklerini veya içeceklerini beklerken genelde telefonlarından sonra ilk bardak altlıklarıyla oynarlar. Bu da markanızın dikkat çekeceği ve o insanlara ulaşacağı anlamına gelir. Ayrıca bardak altlıklarının birçok ofis içerisinde ve evlerde de kullanıldığını da unutmamak lazım.

 

Bardak altlığı çeşitli şekillerde de olmaktadır. Farklı şekiller ile yapılan bardak altlıkları ile masaya estetik bir tasarım sağlanmaktadır. Gc tasarımda ,bardak altlığı bulmanız mümkün olmaktadır. Gc tasarımda üretmiş olduğu ürünlerin kalitesine oldukça dikkat edilmektedir. Gc tasarımın kaliteli ürünler sergilemesi firmalar ve insanlar tarafından ilgi ile karşılanmaktadır. Gc tasarımda deneyimli elemanları bünyesinde barındırarak işlerinde kalite ve estetiklik ön planda olmaktadır. Gc tasarımda verilen siparişler vaktinden önce verilerek firmaların kişilerin mağdur olmaması sağlanmaktadır. Bu durum Gc tasarımın kalitesini öne çıkarmaktadır. Bardak altlığı ürünlerinde Gc tasarım kaliteli ürünleri tercih ederek bardak altlıklarının hasar görmemesini sağlamaktadır. Bu durum bardak altlığının uzun süre kullanımını sağlar. Özellikle büyük kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu bardak altlığında tasarım firmalarından, firmasının logosunun olmasını tasarım firmalarından istemektedir. Gc tasarım firması da firmaların özel logolarını bardak altlıklarına koyarak şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kurumsal firmalar müşterilerine ve misafirlerine çay ya da kahve ikramında bulunurken bardak altlıklarına ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden kurumsal firmalar çok sayıda tasarım firmalarına bardak altlığı siparişi vermektedir. Bardak altlıkları üretimi yapılırken standart boyutlar göz önüne alınmaktadır. Bir bardağın hacminden biraz büyük bir şekilde üretilir ki bardak, bardak altlığının üzerinde düzgün durmasını sağlamaktadır. Kurumsal firmalar,  bardak altlıklarında logolarını bulundurması ile firmasının prestijini yükselmekte ve büyük bir firma olduğunu gösterir. Bardak altlıkları şirketlerde kullanıldığı gibi küçük çaplı kafelerde de tercih edilmektedir. Masaların üzerinde duran bardak altlıkları ile üzerine konulan çay ve kahve gibi içeceklerin masada iz bırakmaması sağlanmış olur. Yaz aylarında aileler piknik alanlarında yine bardak altlıklarına ihtiyaç duymaktadır.

 

Bardak Altlığı Baskı

 
Bardak altlığı baskısı bardak altlıklarınızı bastırırken yuvarlak ve kare baskı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Gc Tasarım güvencesiyle ucuz bardak altlığı  baskılarınızı kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde bastırabilirsiniz.
 

Bardak Altlığı Fiyatları

 
Bardak altlıkları günlük hayatta her alanda kullanıma sahiptir. Bu yüzden gc tasarım her alana uygun bardak altlığı teminini özenle sağlamaktadır. Bardak altlığı fiyatları gc tasarımda oldukça uygun olması müşterileri memnun etmektedir. Sizde bardak altlığında memnun kalmak istiyorsanız tek adresiniz Gc tasarım olmalıdır.

 

 

 

Bardak Altlığı Fiyat Teklifi (Minimum 250 ADET)
Adet Ölçü Fiyat
1 SQUARE  80X80mm 2,40 TL
1 ROUND  80X80mm 1,60 TL
1 ROLL  80X80mm 1,75TL
1 SATURN  80X80mm 2,40 TL
1 HANDY KARE YUVARLAK  80X80mm 1,60 TL
  • Ürünler birim fiyatıdır. 1000 adet ve üzeri alımlarda özel fiyat çalışması yapılmaktadır.
  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

Etiket Bulutu: bardak altlığı fiyatları, promosyon bardak altlığı, bardak altı basımı, ucuz bardak altlığı,ucuz bardak altlığı fiyatları,kare bardak altlığı,yuvarlak bardak altlığı,kare bardak altlığı fiyatları,yuvarlak bardak altlığı fiyatları,kare bardak altlığı basımı,yuvarlak bardak altlığı basımı,kare bardak altlığı baskı fiyatları,yuvarlak bardak altlığı baskı fiyatları