matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kartvizit Basımı


Kartvizit Nedir?

İnsanlar iş yerlerine yani firmalarına, dükkanlarına, fabrikalarına kartvizitler tasarlamaktadırlar. Kartvizit reklam aracı olarak en çok tercih edilen bir tür olarak kabul edilmektedir.

 

Kartvizit tasarımlarının yapıları hakkında sizlere birkaç bilinmesi gerekenleri sıralamamız gerekirse şunları sizlerle paylaşmamız mümkün olacaktır. Kartvizit tasarımlarında öncelikle sahibin adı soyadı,ünvanı ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Kartvizit baskıları Bristol kartonlara yapılmaktadır. Bristol karton seçilmesinin de bir sebebi vardır. O sebep ise; Bristol karton normal kartonlara göre veya normal kağıt parçalarına göre daha dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Güçlü yapısı sayesinde kartı pek çok küçük kirlerden arındırabilmektedir. Bir kağıt parçası yere düşürüldüğünde kirlenmesi an meselesidir. Lakin bir Bristol kartonu yere düşürdüğünüz vakit bir kirlenme söz konusu olmamaktadır. Kartvizitler iki çeşitte bulunmaktadır. Öncelikle birinci  olarak renksiz kartvizit, ikinci olarak da renkli kartvizitler. Renkli kartvizitlerin renksiz kartvizitlerden bazı avantajları bulunmaktadır. Örneğin renkli olduğu için görsel çekiciliği sayesinde insanların dikkatlerini çekmeyi başarabilir. Diğer bir hususta az önce de belirtmiş olduğumuz gibi kağıdın iyi bir kalitede olmasıdır. Ayrıca bir artı avantajı ise firma ürünlerinin resimlerle gösterilmesidir. Bu da reklam aracı olarak genelde tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında kabul edilmekte olan bir husustur. Kartvizitlerde kullanılan kartonların  bir önemli özelliği ise kartonun ıslanmaması için selefon kaplama ile yapılmasıdır. Selefon kaplama genellikle renkli kartvizitlerde kullanılmaktadır. Çünkü resim tasarlamaları yapıldığı için resim silinmesini önlemek için selefon uygulanır. Kartvizitler reklam aracı olarak en çok tercih edilen bir türdür. Bunun yanı sıra kartvizitler sadece iş yerleri için uygulanmamaktadır. Bir diğer kartvizit çeşidi ise kişiye özel kartvizitlerdir. Kişiye özel kartvizitler daha çok önemli işlerde görev yapan kişilikler için uygulanmaktadır. Ama ülkemizde genelde iş yerleri için kartvizitler hazırlatılmaktadır. Az öncede söylemiş olduğumuz gibi kartvizit en çok tercih edilen reklam aracıdır. Bunun  bazı sebepleri var. Bu sebeplerden biri ise uygun fiyatlara yapılabiliyor olmasıdır.

 

Eğer sizlerde iş yerlerinize ve ya kendinize bir  kartvizit basımı tasarlatacak olursanız Gc  tasarım firmasını ziyaret ederek uygun fiyatlara tasarlattırabilirsiniz.

 

ucuz kartvizitacil kartvizit kartvizit çeşitleri kartvizit baskı fiyatları
 

 
kartvizitfiyatlari
 

Kartvizit Baskı Fiyatları

 

Normal Kartvizit Basımı (Hazır Tasarım)
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 20 TL
Çift Yön Mat Selefonlu Kartvizit (Hazır Tasarım)
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 30 TL
Çift Yön Parlak Selefonlu Kartvizit (Hazır Tasarım)
Adet Ölçü Fiyat
1000 22x31cm 30 TL
Çift Yön Laklı Özel Kesim Kartvizit (Ücretsiz Tasarım)
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 75 TL
700Gr. Sıvamalı Kabartmalı Özel Kesim Kartvizit (Ücretsiz Tasarım)
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 110 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 

Kartvizit Basımı Nasıl Yapılır?

Broşür Basımı İçin Hazırlamış Olduğumuz Videomuzu İzlemeniz Sizin İçin Yararlı Olacaktır. Bu Videoda Ajanslarımız ve yeni başlayanlar için hata yapmamak adına düzenlenen videomuzdan yararlanmanız dileğiyle sizlere sunumumuzu gerçekleştirmiş olmaktayız.
 

 
Etiket Bulutu : kartvizit basımı, plastik kartvizit, şeffaf kartvizit, kartvizit baskı, acil kartvizit basımı, dijital baskı kartvizit, kartvizit baskı fiyatları