GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Barkod Sticker Etiket

.

Etiket tasarımlarının her biri farklı bir amaç için geliştirilmiştir. Hazırlanan bu etiket tasarımları ile beraber her sektör üzerinde kullanım imkanı oluşturan ürünlere sahip olmak mümkündür. Barkod sticker etiket tasarımları ürün hakkında tüm bilgilerin barkod üzerinde toplanmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan sticker etiket tasarımları yapışkanı kuvvetli olan ürünlerden biridir. Ürüne net olarak yapışan bu barkod sticker ürünleri rulo şeklinde satılmaktadır. Yüksek adette barkod tasarımları ile kaliteli baskı ürünlerine sahip olmak isteyenler kendi firması için sipariş oluşturmaktadır.

Rulo Barkod Sticker Etiket Ürün SeçenekleriBaskılı rulo barkod etiket çeşitlerinde istenen tasarım etiket üzerine yerleştirilmektedir. Barkod tasarımları herhangi bir ürün baz alınarak yapılmaktadır. Bu şekilde elektronik cihaz üzerinde etiket okunmaktadır. Baskılı barkod etiket modelleri farklı pek çok ürüne özel şekilde üretilmektedir. Kaliteli baskı ürünlerinden olması ürünün yapışkanlı özelliğini arttırarak dayanıklılığını korumaktadır. Etiket modellerinin her biri farklı amaçlar için özel olarak hazırlanmaktadır. Rulo barkod sticker etiket çeşitleri ile beraber toplu etiket siparişi oluşturmak mümkündür.

Firmanın Kurumsal Kimliğini Yansıtan Barkod ÇeşitleriFirmayı anlatan kurumsal ürünlerden biri etiket çeşitleridir. Her ürün için ayrı bir barkod okuyucu etiket hazırlanmaktadır. Kaliteli üretim olan ürünlerin tamamında ayrı baskılı barkod etiket fiyatları belirlenmektedir. Fiyat seçenekleri bütçeye uygun ve kaliteli ürün siparişi vermek için etkilidir. Barkod etiket basımı ürünleri yırtılmaz yapıda tasarlanmıştır. Bu şekilde dayanıklılığı en yüksek ürünler olarak bilinmektedir. Suya ve neme karşı yüksek oranda dayanıklılık göstermektedir. Ürünlerin barkod kısmı ise istenen büyüklükte hazırlanmaktadır.

Barkod Etiket Baskı Fiyatları İle Yüksek Adette Sipariş OluşturmaEn kaliteli ürünler ile barkod etiket baskı fiyatları özel olarak hazırlanmıştır. Ürünlerin her biri için ayrı bir fiyat belirlenmektedir. Kurumsal firmalar kendi ihtiyaçlarını karşılayacak etiket tasarımlarında bu ürünlere yönelmektedir. Matbaa sektörü içerisinde sık sık basılan bu etiketler ürünlerin üzerine yapıştırılarak genel olarak ticari alanlarda kullanılmaktadır.

Fiyat performans açısından kullanışlı ürünlerin tamamı sitemizde mevcuttur. Ürünler yüksek görüntü kalitesinde hazırlanarak barkod kısmı özel olarak hazırlanmıştır. Rulo şeklinde satışa çıkarılan tüm bu ürünlerin kullanım alanı oldukça geniştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir