matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Bloknot ve Notluk


KAMPANYALI BLOKNOT ÜRETİMİ

ucuz bloknot basımı
Bloknot günlük hayatımızda gerek kişisel, gerek ticari amaçlı olarak ucuz baskı fiyatıyla her alanda kullanılan ürünlerdir. Bloknot sayesinde notlar almak mümkündür.

 

Bloknot Çeşitleri Nelerdir?

Bloknotlar genellikle firmalarda tercih edilmektedir. Firmalardaki yaz boz özelliğini ortadan kaldıran bloknotların faydası oldukça büyüktür. Bloknot baskısı, ebatları firmanın isteğine göre değişmektedir. Bloknot baskı fiyatları ebatlarına göre değişmektedir.Firmalar bloknotları genellikle tek renk ve 1. Hamur kağıda baskılı bir şekilde tasarım firmalarından sipariş vermektedir. Gc tasarım bloknot konusunda oldukça iddialıdır. Gc tasarımda bloknot baskıları tamamlandıktan sonra firmaların isteği doğrultusunda, bloknotların üstten ya da sol tarafından 50 adetlik toplanıp bir araya getirilerek, tutkalla ya da zımba yardımıyla ciltlenmektedir. Bu durum firmanın isteği doğrultusunda  yapılmaktadır. genellikle firmalar tasarım firmalarından bloknotlarda tutkalla yapıştırma şeklindeki ciltleme işlemini tercih etmektedir. Bu durum firmalarda daha kullanışlı bir durumdur. Bloknotların üzerinde firmaların logoları iletişim adres ve telefonları yer almaktadır. Bu sayede firmalar bloknotlar sayesinde reklamını da yapmış olmaktadır. Firmaların prestiji aynı zamanda bloknotlar ile artış göstermektedir. Firmalarda müşterilerine ya da misafirlerine üzerine not yazılarak verilen bloknotlar müşteriler üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır. Çünkü müşteriler bu bloknotlar sayesinde,  firmaya ulaşmak istenildiğinde telefon numaralarının bloknotlar üzerinde yazması ile birlikte firma ile iletişime geçmek  kolay olmaktadır. Bloknotlar sadece firmalarda kullanılan bir özellik değildir. Firmalar kadar öğrencilerde bloknot kullanımında oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Özellikle üniversite öğrencileri bloknot kullanmaktadır. Bloknotların arkasında bulunan  yapıştırıcı madde sayesinde öğrenciler üzerine not aldıktan sonra çalışma masasına ya da duvara bloknotları yapıştırarak not alma işlemlerini gerçekleştirmiş olmaktadır. Özellikle vize ve finaller yaklaştığında sınav tarihlerini öğrenciler bloknot sayesinde unutmamaktadır. Bloknotların kullanımının bu kadar yaygın olmasıyla birlikte tasarım firmaları da bu konuda özen göstermektedir. Gc tasarım, bloknotlarında kullandığı kağıt oldukça kaliteli kağıtlardır. Genellikle tek renk tercih edilmesine rağmen Gc tasarım firması birçok renkte bloknotlar üreterek müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmış durumdadır.

 

Bloknot çeşitleri şunlardır: tutkallı bloknotlar, kapaklı bloknotlar, küp bloknotlar, spiralli bloknotlar olmak üzere 4 çeşit bloknot bulunmaktadır. Sizde bloknotlarınızda kalite ve özel tasarım istiyorsanız gc tasarımı tercih etmelisiniz.

 

Notluk, insanların üzerinde not almasını sağlayan küçük kağıtlara denir. Notluklar sayesinde insanlar unutmaması gereken bilgileri hatırlamalarında yardımcı olmaktadır.

 

Notluklar boyut olarak genellikle standart şekildedir. Küçük olarak görülen bu notlukla hayatınızın kolaylaşmasını sağlamaktadır. Gündelik hayatta notluklar çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle firmalar ve öğrenciler notluk kullanımı ve tüketimini en fazla yapanlardır. Kaybolması zor, unutulması mümkün olmayan notluklar sayesinde başarılara ulaşmakta mümkün olmaktadır. Firmalar özellikle kurumsal firmalarda idareciler notluklar sayesinde toplantı günlerini unutmamaktadır. Bu gibi özel ve önemli günlerin unutulmamasını sağlayan notlukların kullanımının da kişide alışkanlık yapmış olması gerekmektedir. Bir kişi , notluk kullanmaya yeni başlamışsa önemli bir konuyu notluğuna yazdığını da unutmaktadır. Bu yüzden notluklar çalışma odalarında kişinin görebileceği ya da dikkatini çekebileceği yerlerde olmalıdır ki kişiler özel günlerini  ya da konuları unutmasın.  Notlukları sadece firmalar değil öğrencilerde çok fazla şekilde kullanmakta ve tüketmektedir. Özellikle sınav tarihlerinin bulunduğu notluklar öğrenciler için hayati önem taşımaktadır. Öğrenciler notluklar sayesinde sınav tarihlerini sürekli göz önüne getirerek unutmamaları sağlanmaktadır. Genellikle öğrenciler notlukları çalışma masasına ya da duvarlara yapıştırırlar. Firmalar  notluklar sayesinde firmasının tanıtımını da sağlamaktadır. Promosyon amacı ile tasarım firmalarına sipariş vererek özellikle kurumsal firmalar ya da kurumsallaşma yolunda derece kaydeden firmalar notluklar sayesinde firmalarının reklamlarını yapmaktadır. Bu durum firmalara büyük avantaj sağlamaktadır. Firmaların logolarının notluklarda yer alması firma isminin tanınmasını sağlamaktadır. Gc tasarım notluklara büyük önem vermektedir. Çünkü notluklar sayesinde insanların hayatında önemli değişiklikler olduğunun farkındadır. Bu yüzden notluk üretiminde Gc tasarım firması notlukların kaliteli olmasına özen göstermektedir. Genellikle notlukların arkası tutkallı olmasından dolayı Gc tasarım firması bu tutkalı kaliteli tutkallardan seçerek oluşturmaktadır. Çünkü firma idarecileri ya da öğrenciler notlukları yapışması zor ve uzun süre kalması zor olan duvarlara da yapıştırmaktadır. Bu yüzden notlukların arkasındaki tutkal kalitesi oldukça önemli görülmektedir.

 

Kare şeklinde notluklar olduğu gibi küçük dikdörtgen şeklinde daha küçük notluklarda üreten Gc tasarım her geçen gün kalitesini üst seviyeye taşımasını bilmektedir. Sizde notluk siparişi vermek istiyorsanız,  Gc tasarımın notlukları ile çalışmalarınızı yürütmelisiniz.

 

a 5 bloknot fiyatlarıa5 bloknot baskısıa4 bloknot baskı fiyatları a4 bloknot fiyatları

Bloknot Baskı Fiyatları

ucuz bloknot fiyatları
altı kartonlu bloknot

 

Küp Bloknot 2017 Fiyatı
Adet Ölçü Fiyat
1000 7.8×7.8cm 3100

 

kapakli_bloknot_fiyat

A5 Kapaklı Bloknot 2017 Fiyatı
Adet Ölçü Fiyat
1000 14.5×20.5cm (250gr Bristol  + Parlak Selefonlu Tek Renk) 2200 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

Etiket Bulutu : bloknot fiyatları, bloknot ve notluk, bloknot örnekleri, notluk örnekleri, küp bloknot, bloknot baskı fiyatları, ucuz bloknot basımı, küp bloknot baskı fiyatları,bloknot ve notluk fiyatları