matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Magnet Basımı 

Magnet

60 Mikron – Renkli – 1000 Adet
KOD ADET EBAT AÇIKLAMA FİYAT
MAG1 1000Adet 46×68 mm. Parlak Selefonlu Özel Kesimli 600
MAG2 1000Adet 46×68 mm. Parlak Selefonlu Kenarları Oval Kesimli 550
MAG3 1000Adet 1 cm. Kare CM Kare Fiyatıdır 9.30
10+MAG1 1000Adet 46×68 mm. Parlak Selefonlu Özel Kesimli 590
10+MAG2 1000Adet 46×68 mm. Parlak Selefonlu Kenarları Oval Kesimli 540
10+MAG3 1000Adet 1 cm. Kare CM Kare Fiyatıdır 9.00

 

MAGNET BASIMINDA KULLANILAN TEKNİKLER

 

Magnet Nedir?

 

Dolap veya buzdolabı üzerine yapıştırılmak üzere bulunduğu alana renk katan süs eşyalarıdır. Arka yüzlerinde bulunan mıknatıs yardımıyla dolap üzerine yapışma sağlarlar. Ön yüzünde ise reklam ve tanıtım amaçlı baskı kullanılmak üzere firma iletişim bilgileri bulunmak suretiyle tanıtım sağlar. Dolap üzerine yapıştırılan magnet basımı uzun zaman firma iletişim bilgilerine müşterilerin kolaylıkla ulaşımını sağladığı için etkili bir tanıtım aracıdır.

 

Magnetler Nerelerde Kullanılır?

 

Genellikle ofis ve ev gibi yaşam alanlarına hizmet götüren firmaların sıklıkla kullandığı magnet basımı bir reklam ve iletişim malzemesidir. Diğer baskı materyalleri çabucak kaybolurken magnet basımı uzun yıllar kullanım sağladığı için özel kesim magnet basımı tercih edilmektedir.

 

Taksiler, yemek firmaları, tüp ve su dağıtan firmalar başta olmak üzere pek çok işletme özel kesim magnet basımı hizmetinden yararlanmak suretiyle tanıtım gerçekleştirmektedir. Kişisel tasarımlar kullanıldığı gibi firmamız tarafından özel kesim magnet basımı alanında destek almak suretiyle de seçim yapabilirsiniz.

 

Magnet Fiyatları Ne Kadar?

 

Günümüzde etkili bir promosyon haline gelen magnet baskı fiyatları firmaların isteği üzerine yapılan adet işlemlerine göre ve baskı işlemlerine göre farklılıklar göstermektedir. Uzun yıllar tanıtım kolaylığı sağlayan magnet baskı fiyatları için firmamız deneyimli kadrosundan destek alabilirsiniz.

 

Tanıtımın oldukça önemli olduğu çağımızda magnet baskı fiyatları ile ilgili bilgi almak suretiyle reklam yaparak kalıcılığı hedefleyebilirsiniz. Müşterilerinize sunacağınız eğlenceli görünüme sahip bir reklam aracı sizin müşterinizin evinde kalıcılığınıza destek veren bir süreci başlatacaktır.

 

Magnetler bildiğiniz gibi firmaların tanıtımlarında kullandıkları ürünlerden biridir. Magnetlerin birçok çeşidi vardır. Firmanızın tarzına göre magnet basımı olması ile sizler de birçok yerde kolayca etkili bir şekilde tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Gc tasarım olarak sizlere bu konuda da kaliteli tasarım hizmetlerimiz ile destek olmaktayız.
 
Magnet Nedir ?
 
Firmalar tanıtımları için birçok üründen yararlanırlar. Bu ürünlerden biri de magnetlerdir. Eşantiyon olarak müşterilerinize vereceğiniz magnetler ile kalıcı olarak firma tanıtımınızı yapabilirsiniz. Sizler için firma olarak magnet basımı tasarımı konusunda da yardımcı olmaktayız. Firma tarzınıza uygun tasarımlar ile sizlere tanıtımlarınız da yardımcı olmaktayız. Sizler de tasarım açısından size uygun magnetler edinmek ve firma imajınıza uygun  olarak tanıtımlarınızı yapmak istiyorsanız, firma olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Firma olarak her zaman için kalite esaslı olarak hizmet verdik. Bu hizmetlerimizde sizlerin isteklerini her zaman için ön planda tuttuk. Bu anlamda firmamızdan başarılı tasarımlar edineceğinize emin olabilirsiniz. Gc tasarım olarak başarılı tasarım hizmetlerimiz ile firmanız için kalıcı tanıtım olanağı sunuyoruz. Sizler de bu konuda başarılı hizmetler almak istiyorsanız, firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Magnet basımı tasarımları konusunda firmanızı yansıtan fiyatları ve ucuz baskı konusunda en çok kullanılan üründür.
 
Magnet Basımı Özellikleri

  • Parlak Selefonlu Magnet 
  • Parlak Selefonlu Özel Kesim Magnet
  • Lens Selefonlu Magnet
  • Lens Selefonlu Özel Kesim Magnet

 

Magnet Baskı Fiyatları

 

 60 Mikron Renkli Tek Yön Baskı
Adet Ölçü Fiyat
1000 48x68mm Parlak Selefonlu Özel Kesim 110 TL
1000 48x68mm Parlak Selefonlu Köşeleri Oval Kesim 100 TL
1000 48x68mm Renkli Lens Selefonlu Özel Kesim 0 TL
1000 Renkli Özel Ölçü Parlak Selefonlu Özel Kesim 1 cm kare Tutarı  2.9 TL
1000 Renkli Özel Ölçü Lens Selefonlu Özel Kesim 1 cm kare Tutarı  0 TL

 
Bu başarılı çalışmalar sonucunda sizler de firma imajınızı yükseltebilirsiniz. Firma olarak piyasada güvenilir bir marka imajımız olduğundan sizlere bu konuda hizmet garantisi verebilmekteyiz. Sizler de firma imajınız için başarılı tasarım hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gc tasarım olarak, firmanızın tanıtımı konusunda sizlere kalıcı destek vermekteyiz. Tanıtımlarınızda ulaşacağınız başarı ile bizler de firma olarak tasarımlarımızdaki başarıyı yansıtmış olacağız. Sizler ile kalıcı ticari ilişkiler kurmak amacında olduğumuz için bu konuda başarılı çalışmalar elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Gc tasarım olarak sizlere tanıtımlarınız için etkili çalışmalar sunuyoruz. Bu anlamda firmamızdan alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Tasarım çalışmaları firmanız için çok önemli olacaktır. Kalıcı tanıtım çalışmalarınızda tasarımın önemi büyüktür. Gc tasarım olarak sizlere bu konuda destek olarak firma tanıtımlarınızda başarıyı yakalamayı hedeflemekteyiz.

 

magnet basımı ucuz magnet baskısı magnet basımı tasarımı magnet baskısı

 

Magnet Basımı İçin Hazırlamış Olduğumuz Videomuzu İzlemeniz Sizin İçin Yararlı Olacaktır. Bu Videoda Ajanslarımız ve yeni başlayanlar için hata yapmamak adına düzenlenen cepli dosya baskısı konusu videomuzdan yararlanmanız sizlere yarar sağlıyacaktır.
 

 

Etiket Bulutu: magnet, magnet basımı, magnet baskı fiyatları, magnet ücretleri, magnet fiyatları, lens magnet baskı, lensli magnet basımı, özel kesim magnet basımı, lens selefonlu magnet, parlak selefonlu magnet, magnet nedir, magnet imalatı, magnet baskı, özel magnet basımı