matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Dönkart


Dönkart Basımı

 
dönkart örnekleri

 

Özellikle müşterilerin mağazalarda gezerken dikkatini çeken kısımlar arasında dönkart gelir. Hareketli olması ile beraber sürekli dönmesi üzerinden dikkat çeker. O yüzden reklam açısından dönkart basımı büyük öneme sahiptir. Farklı model tasarımları ve kalitesi ile beraber dönkart baskı fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak güvenilir hizmet çatısı altında üretimi gerçekleştirilen ucuz dönkart basımı ile bütçenizi aşmadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Kaliteli Dönkart Basımı

 

Kaliteli bir yapı altında dönkart basımı gerçekleşmesi çok önemlidir. Böylece farklı zaman dilimlerinde gün içerisinde müşteriler yapılacak reklamı rahat şekilde görebilir. Bu yüzden net bir çözünürlük altında doğru renk tonları üzerinden hazırlanmalıdır. Ayrıca grafik tasarım üzerinden her açıdan etkili bir olanak sağlamalıdır. Bütün bu olanakları çok uygun dönkart baskı fiyatları ile elde edebilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışıyla ve ucuz dönkart basımı sayesinde, saygın ve etkili bir reklam oluşturmanız mümkün.

 

Hızlı ve Güvenilir Reklam İçin Dönkart Basımı

 

Bir kez kullanıldığı zaman sayısız insana hızlı ve güvenli şekilde dönkart basımı üzerinden ulaşmak mümkün. Özellikle daha çok mağazaların içerisinde kullanılan bu ürünler, isteğe bağlı olarak değişik noktalarda da değerlendirilmektedir. Özellikle uğraşmadan gün içerisinde birçok insana firmanın reklamı yapılabilmektedir. Bu reklamı en etkin şekilde kullanabilmek için dönkart baskı fiyatları üzerinden güvenli sipariş verebilirsiniz. Her açıdan kaliteli yapı altında üretim gerçekleştirilen firma bünyesinde, ihtiyaçlarınıza uygun olarak ucuz dönkart basımı kurumsal bir anlayışla sunulmaktadır.

 

Dönkart

 
Dönkart, satış bölgelerinde kullanılan ve şirketlerin müşterileri ile, ilk göz temasının olmasını sağlayan ucuz baskı fiyatlı bir tanıtım malzemesi olarak kabul edilmektedir.
 
DÖN KART BASKI
 
Dönkartlarda  firmalara ait ürünlerin ya da hizmetlerin profesyonel, kaliteli bir şekilde çekilmiş fotoğraflar ya da ilüstrasyonları, etkili bir slogan ve benzeri satışa ve genel tanıtıma destek olacak bilgiler yer alır. Dönkartlar,  mutlaka müşteriler tarafından dikkat çekici olmak zorundadır. Dönkart baskıları bir albeniye sahip olmalıdır. Bu yüzden tasarım firmaları dönkart tasarımında oldukça özen göstermektedir. Kurumsal firmalar,  tasarım firmalarından çok sayıda dönkart siparişi vermektedir. Gc tasarım firmasında dönkartların fiyatları oldukça uygundur. Diğer tasarım firmalarındaki gibi yüksek ücretler verilmemektedir. Dönkart çeşitlerinde genellikle karton dönkart baskısı ve kuşe dönkart baskısı olmak üzere 2 çeşittir. Dönkart üretiminde kullanılan kağıtlar gram yönünden farklılık göstermektedir. Bu kağıtlar birbirilerine sıvazlanarak birleştirilmektedir. Bu sayede kuşe kağıt ve karton birleştirilmiş olmaktadır. Firma tarafından sipariş üzerine istenildiği takdirde, karton kağıtlar ve fotoblok malzemeye birleştirilerek daha sağlam bir görünüm elde edilmektedir. Dönkart hazırlanırken uygulama alanına göre ebatlar seçilmektedir. Özel bıçak sayesinde dönkartlara istenilen özel şekiller verilmektedir. Bu sayede müşteriler tarafından dönkartların dikkat çekmesi sağlanmaktadır. Firmaların istekleri doğrultusunda, Gc tasarım dönkartları çift taraflıda yapmaktadır. Bu durum müşteriler tarafından nerden bakılırsa bakılsın görmeleri sağlanmaktadır.Çift taraflı dönkartlarda fiyat değişmektedir. Dönkartlarda firmaların tasarım firmalarından en çok talep ettiği dönkart  çeşidi çift taraflı dönkartlardır. Firmalar yapmış oldukları kampanyaları dönkartlar sayesinde müşterilerine ulaşmaktadır. Aynı zamanda firmalar dönkart sayesinde firmalarının reklamlarını da yapmış olmaktadır.  Dönkart  tasarımları hazırlanırken büyük puntolu yazılar Gc tasarım, tarafından tercih edilmektedir. Dönkart tasarımlarında kullanılan resimler ve fotoğraflar sade ve müşteri tarafından dikkat çekmesi gerekmektedir. Dönkart tasarımları genellikle hatırlatıcı amaçlı olmalıdır. Gc tasarım firması dönkart sisteminde slogan, marka, ve görselliği ön planda tutmaktadır. Bu özellikleri sistematik bir şekilde ve başarılı bir şekilde uyguladığı için Gc tasarım firması müşterilerinin ilgisini çekmiş durumdadır. Gc tasarım firması, dönkart tasarımlarında kaliteye de oldukça önem vermektedir.

 

Dönkart tasarımlarda, renkler birbirileri ile uyum içerisinde olmak zorundadır. Sizde dönkart tasarım yaptırmak istiyorsanız, Gc tasarım ile çalışmalısınız.

 

dönkart baskısı dönkart baskı fiyatları dönkart yapımı dönkart baskı fiyatları
 
DönKart Fiyatları
 

DönKart Fiyatı 3mm Mukavva Sıvamalı – Çift Yön Baskı Oval Kesim
Adet Ölçü Fiyat
1 30cmx30cm 45 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.
  • 300-500 adet ve üzeri basımlarda birim fiyatı oldukça düşmektedir. 1000 Adet ve üzerinde ise birim fiyatı 15-20 TL arasındadır. Sağlıklı fiyat için ölçülerinizi mail atıp teklif almanızda yarar olacaktır.

 
Etiket Bulutu : dönkart fiyatları, dönkart basımı, dönkart örnekleri, dönkart çeşitleri, dönkart baskı fiyatları, ucuz dönkart basımı,çift taraflı dönkart,karton dönkart baskısı,kuşe dönkart baskısı