GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Cepli Dosya Fiyatları

Günümüzde kurumsal şirketlerin promosyon amaçlı kullandığı cepli dosyalar müşterilerinin ve de kendilerinin dosyalarını istiflemede kolaylık sağlamak amacıyla çok sık kullanılmaktadır. Reklam açısından da farklı bir tavır sağlayan bu ürün, kullanımı vede kağıt gramaj kalınlığı sayesinde mevcut dosyalarınızı yada ödevlerinizi kolaylıkla içine bırakabileceğiniz haznesi sayesinde kullanımı çok kolay vede tercihen kişiler için aranmaz bir üründür. Cepli dosya fiyatları kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Genellikle 300 gr kağıt kullanılmaktadır. İsteğe göre parlak yada mat selefon kullanılmaktadır. Daha şık bir görünüm isterseniz mat selefon üzerine kısmi lak ya da jabartma lak kullanabilirsiniz. Tabiki bunları yapmanız takdirde fiyatınız da farklılık gösterme olacaktır. Ortalama normal bir cepli dosyanın 1000 adet fiyatı 600-650 tl’den aşağı değildir. Kısmi lak yada kabartma lak kullanıyorsanız bunun ise 1000 adet üzerinde 200-250 tl kısmi lak uygulama hizmeti alınmaktadır. Özel ve de şık bir tasarım istendiğinde ise sizin talebinize uygun bıçak yapılarak kesimleri değişik isteğe göre de tasarımlar yapılabilmektedir. Bunun için en uygun yol bize ulaşmanız vede size bütçe konusunda yardımcı olmamız sağlanmalıdır. Uzman kadromuz bu sayede sizlere en kolay yoldan neler yapabileceğinize dair yardımlarını esirgemekten çekinmeyecektir. Sizlerin yapması gereken bize bir telefon kadar yakın olmanız ve de bizimle irtibata geçmenizdir. GC Tasarım cepli dosya baskıları hakkında yardım almak için bize ulaşınız yada teklif almanız için mail atmanız yeterli olacaktır.

cepli dosyalar

Yorumlar kapatıldı.