GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Cepli Dosya Fiyatları

Şimdi sizlere cepli dosya basımı hakkında birkaç önemli bilinmesi gereken bazı şeylerden bahsetmek istiyoruz.

öncelikle Cepli dosyaların kullanım alanlarından bahsedecek olursak şu sözleri sarf etmemiz uygun olacaktır. Bu dosya çeşidi genellikle iş adamlarının önemli dosyalarını koymak saklamak için koymuş oldukları dosyalar olarak görülmektedir ve öyle algılanmaktadır. Fakat durum, vaziyet öyle olmayabilmektedir. Bu dosya çeşidini her birey kullanabilmektedir. Herkesinde bilmiş olduğu gibi herkesin kendisine ait kendi ilgi alanlarına ait özel bilgilerinin olduğu dosyalar bulunmaktadır. Ve insanlar bu dosyaları bazen uygun olmayan bazı yerlere koyamayabilmektedirler.

Cepli dosya basımı

Ofset cepli dosya

Vaziyet böyle olunca da günümüz insanlarının akıllarına hemen ilk olarak gelen dosya çeşidi ise cepli dosya ürünleridir. Az öncede sizlere belirtmiş olduğumuz gibi bu dosya çeşitleri genellikle önemli iş adamları aracılığıyla kullanılan bazı dosya  çeşitleridir. Ancak farklı olarak da normal günlük hayattada normal insanlar tercih edebilmektedirler. Cepli dosya basımı son günlerde gün geçtikçe hızla artışa girmektedir. Cepli dosyaların yapıları hakkında sizlere bilgi  verecek olursak öncelikle mantıken de düşünüldüğünde  içerisine dosya konulacak bir ürün hazırlandığı için oldukça hafif bir ürün olarak  kabul edilmektedir. Hafif olması zaten her alana götürülmesini sağlamakta olan en büyük etmenlerden bazılarıdır. Adı üstünde cepte taşınabilen bie dosya ürünüdür. Eski yıllarda böyle bir kolaylık bulunmamaktaydı. Lakin son yıllarda gelişen çağında vermiş olduğu otorite sayesinde artık bu tür üretimler yapılabilmektedir.

İlk üretilmiş olan yıllarda olduğu gibi son yıllarda da büyük bir ilgiyle girişimler yapılmaktadır. Eğer sizlerde kendini özel dosyalarınızı saklamak onları gizlemek ve aynı zamanda da sürekli yanınızda durmasını sağlayacak bir dosya koyma gereci arıyorsanız mutlaka cepli dosya baskılarına göz atlamalısınız. Cepli dosya almak sizler için çok avantajlı olacaktır.

“Cepli Dosya Fiyatları” için bir cevap