GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Fatura Basımı – İrsaliyeli Fatura Baskı Fiyatları

faturabasimi   irsaliye-fatura-ornekleri

Ülkemizde şirketlerin çoğu resmi işlemleri için fatura basımı yapmaktadır. Muhasebe bilgilerin sağlanması ve şirketlerin mali durumuna yardımcı olan faturalar sayesinde birçok işletme sahipleri fatura keserek, hem devlete vergi ödemelerini gerçekleştirmiş oluyor hemde illegal olmayan yasa dışı işlemlerden uzak durmuş oluyor. Faturalar genellikle A5 ve A4 ebatlarında basılmaktadır. Sürekli Form, İrsaliyeli Fatura, Çizgili Fatura, yada lazer yazıcılardan çıktı alarak basılıcak 80gr 1.hamur kağıda olmak üzere birçok fatura basımı yapılmaktadır. Firmamız maliye bakanlığı logusu olmayan hiçbir faturayı basamamaktadır. Basılan faturalar müşteriye teslim edildikten sonra Bilgi formu firma sahiplerinin kaşe ve imzasını alarak resmi şekilde teslim edilmektedir.

Şahıs şirketlerin yada Limited şirketlerin fatura basımı için istenilen evrakları ise ; 

1.) İmza Sirküsi Fotokopisi

2.) Kimlik Fotokopisi (Ön arka yüz birlikte)

3.) Son Ödenmemiş Tahakkuk Fişi Fotokopisi

4.) Yeni Açılış ise Yoklama Fişi

5.) Vergi Levhası

Fiyat teklifimizi almak ve görsel faturanızı ücretsiz oluşturmak için firmamızdan bilgi alabilirisiniz.

 

Yorumlar kapatıldı.