GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Gemici Takvimi Baskı Fiyatları

gemicitakvimibaskifiyatlari tekspiralligemicitakvimi

Promosyon olarak veya reklam amaçlı şirketler tarafından kullanılan gemici takvimi firmaların kullandıkları ürünlerdir. 3 lü spiralli gemici takvimi  yada tek spiralli gemici takvimi olmak üzere basımları gerçekleştirilmektedir. Gemici Takvimleri genellikle 12 sayfa yapraktan oluşmaktadır. Çok renkli baskı alınıp firmaların reklamlarını yada görsel tasarımlarını belirtmek için kaliteli makineler olan ofset baskı makinelerinde baskıları gerçekleştirilmektedir. İsteğe göre mat selefon eklenerek ilerde kırılma yada yırtılmayı önlemek amaçlı laminasyon işlemi de yapılmaktadır. Ebat olarak genellikle 34×49 cm – 34×23 cm – olmaktadır. 400gr amerikan bristol kalın kağıt kullanıldığı için kalitesi ve dayanıklılığı artmaktadır. Paket teslim olarak satıldığı için ürünlerimizde en uygun fiyat vererek siz müşterilerimize daha uygun sunduğumuz gemici takvimlerini minimum 250 adet bastırmanız dahilinde yukarıdaki fiyatlar geçerlidir. 250 ve üzeri alımlarda özel fiyat almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.