GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kartela Tasarımı

Günümüzde bireylere pek çok kolaylık sağlayan alternatifler bulunmaktadır. Bu alternatiflerden bir kısmı bireylere teker teker sunulurken bireylere toplu olarakda sunulabilmektedir. İşte bu toplu olarak bireylere sunulan ve pek çok olanağı seçme imkanını tanıyan kartela tasarımı bireylere sunulmaktadır.

Kartela renk, desen, tip gibi seçeneklerin olduğu sektörlerde, broşür veya katalog şeklinde bastırılan materyallare verilen isim olarak bilinmektedir. Örneğin metal toz boyama gibi işlerle uğraşıyorsanız bu işin renklerinin kartelası bireylerede muhakkak bulunması gerekmektedir. Halı satan bir iş yerine sahip iseneniz halıfleksin kartelası, her boyama işi ile uğraşıyorsunuz boya renkleri kartelası bireylere mutlaka bulunması gereken bir materyal olarak nitelendirilmektedir. Bireylere birden çok alternatif sunan asıllarının küçük halleri ile gerçeği bire bir veren bu kartelalar sayesinde bireyler hem asıl olanı seçmiş olmakta hem de zamandan da tasarruf eden konuma geçmektedirler.

Kartela tasarımı

Kartela baskı fiyatları

Kartela genel tanım itibari ile katalog tanıtım için kullanılan en geniş içerikli ve detaylı kitapçıklara denilmektedir. Tanıtım malzemeleri arasında en çok kullanılanlardan biri olmasının yanı sıra çok sayfalı olarak yapılan katalog, kolayca anlaşılabilir, açık ve net olma özelliği taşımaktadır. Katalog tasarımı bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için hazırlanabilmektedir. Fakat firmaların sahip oldukları ürünleri, hizmetleri etkili bir şekilde anlattıkları ticari katalog tasarımıen yaygın olanları arasında yerini almaktadır. Burada en önemli husus kullanıcı açısından anlaşılabilir yapıda olmalarıdır. Örneğin bir kumaş firmasının kartelasını kullanan kişinin kumaşın kalınlığını, yumuşaklığını anlayabilmesi için elinde kumaş örneklerini içeren bir katalog tasarımının olması daha uygun olacaktır. Firmalar, ürün veya hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yaptıkları, yapacakları işleri anlatmak için kartela tasarımını yaptırmaktadırlar.  

Yorumlar kapatıldı.