GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Pankart Baskı – Pankart Basımı – Pankart Baskı Fiyatları

pankartbasimi

Günümüzde pankart basımı oldukça olmaktadır. Kimileri Doğum günü , parti eğlence, kimileri evlenme teklifi yapmak için, kimileri de siyasi partileri temsilen pankart bastırmaktadırlar. Pankart baskı fiyatları ölçü ve ebatlarına göre değişim göstermektedir. Genellikle pankartların standart boyları 3.20m x 80cm yada 4.80m x 80cm’dir. Talebe göre iki yanından da sopalı ve dikişli olucak şekilde müşterilerimize sunabilmekteyiz. Ebatların daha büyük olması dahilinde ortadan kordon geçilmesi daha iyi olucaktır. Çünkü sert rüzgara karşı delikler oluşacağından 5 metre ve üzeri baskılarda kordon dikilmesini önermekteyiz.

Baskıları daha kaliteli çıkması için ve hızlı temin için sizlere yardımcı olabiliriz. Fiyat teklifi için yada bu konuda yardım almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar kapatıldı.