GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Plastik Kartvizit Fiyatları

Plastik kartvizit fiyatları birçok kartvizite oran ile daha uygun olduğu için toplumda yer alan birçok birey ve toplumda yer alan birçok şirket bu kartvizitleri daha çok tercih etmektedir. Bu plastik kartvizitlerin daha çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise bu kartvizitlerin diğer kart ve kartvizitlere oran ile daha kaliteli ürünler olmasıdır.

plastik kartvizit

plastik kartvizit baskı fiyatları

Plastik kartvizitler internet üzerinden ya da çevremizde bulunan reklam ajanslarından siparişini verip paket olarak yaptırabileceğimiz ürünlerdendir. Plastik maddesinden yapılan bu ürünler birçok şirketin veya mağazanın tercih etmesi için geçerli bir sebeptir. Çünkü plastik kağıt kadar hassas bir madde olmadığından ve sudan dolayı zarar görme ya da zaman geçtikçe yıpranma olasılığı olmadığından dolayı bütçeye zarara sebep olmamaktadır. Plastik kartvizitlerin ise bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Nasıl kağıdın yırtılma olasılığı var ise plastik kartvizitin de kırılma olasılığı bulunmaktadır. Kırılma olasılığı, yırtılma ve hasar görme olasılığına oran ile daha az olduğu için plastik kartvizitler kağıt kart ve kartvizitlere oran ile daha çok tercih edilmektedir. Maddi yönden de plastik kartvizit fiyatlarının kağıt kartvizitlere ya da diğer kartvizitlere oran ile daha düşük olması sebebi ile plastik kartvizit fiyatları daha çok tercih edilmektedir. Plastik kartvizitlerin kırılma olasılığı da oldukça az olduğu için bu ürün daha çok tercih edilmektedir. Kartvizitlerin cüzdanda ya da masadaki kartvizit kutusunda olması ürünün kırılmaması için yeterli bir aşamadır.

Plastik kartvizit fiyatlarının uygun olması ve diğer birçok ürüne oran ile daha kaliteli olması sebebi ile bu plastik kartvizitler daha çok tercih edilmektedir. Çevremizdeki birçok şirket ve mağazanın da bu kartvizitleri tercih etmesi sebebi ile bu ürünler daha çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Yorumlar kapatıldı.