GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Roll Up Baskı Fiyatları

Günümüzde gelişen ve ilerleyen teknoloji ile birlikte pek çok farklı materyalin baskısı yapılabilmektedir. Bu baskılardan bir tanesi de roll up baskı adı ile bilinmektedir. Roll up görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşidi olarak nitelendirilmektedir. Roll uplar fuar, organizasyon, tanıtım, sunum ve reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşınan reklam aracıdır. Roll up dijital baskı tasarımı yapılmaktadır. Tasarım aşamasından sonra yapılan dijital baskı rol lup üzerine monte edilmektedir. Roll uplar farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır. Reklam malzemelerinde bilinen standlardan roll uplar kolay kurulumu ve taşıma kolaylığı ile display stand reklam malzemesidir. Pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları mağaza girişleri, toplantı odaları, fuar alanları, ürün standları, marketler, seminerler ve alışveriş merkezleri olarak sıralanabilir.

ucuz rull up baskı fiyatları

ucuz roll up baskı fiyatları

Roll up fuar standlarının kurulumu ve toplanması oldukça basittir. Üstten cekip açar ve arkasındaki alüminyum destek çubuğuyla sabitlersiniz. Bırakıldığında makaralı sistem görseli otomatik olarak içine sarar.
Roll up iki çeşit genişlikte tek taraflı veya çift taraflı olarak uygulanabilmektedir. Bez çanta içerisinde kolaylıkla taşınabilir. Ayrıca iç mekan dijital baskısı değiştirilmek suretiyle mekanizması uzun süre kullanılabilmektedir. Baskı montajı tamamlanınca alt ayaklar açılır.

Roll up stand’ın son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek çantasına konulur ve Roll up stand müşteriye teslim etmek üzere hazır hale getirilir. Roll up stand’lar ekonomik olmasından ve taşınma rahatlığından dolayı çok tercih edilmektedir. Roll up standları alüminyum gövde, alüminyum boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Roll up taşıma çantaları siyah kumaştır. Roll up standlar’ı  ölçülerine göre yan yana kullanmakda mümkündür. Roll up stand’lar bir dakikadan az bir sürede kurulmaktadır. Roll up baskı fiyatları yukarıdaki özellikler doğrultusunda belirlenmektedir.

Yorumlar kapatıldı.