GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

2018 İmsakiye Baskı Fiyatları


 

2018 Ramazan İmsakiye Özel ve Ajans Fiyatlarımız İçin Lütfen İletişime Geçiniz. Türkiye’nin Her Yerine İmsakileriniz Yapılabilir.
Kampanyalı Özel Fiyatlarımızdan Faydanlanmanız İçin Bizimle İletişime geçebilirsiniz.
 

  2018 Ramazan İmsakiyesi Hazır Tasarım ve Fiyatları (67 Çeşit İmsakiye)

   

   

  Mübarek Ramazan ayı ile başlayan 2018 imsakiye baskısı ülkemizin her yerinde fiyatları değişerek özel üretim olarak örnekleri ve basımı yapılmaktadır.

   

  Tek Renk Baskılı İmsakiye Örneği

   

  2018 Ramazan İmsakiye Baskısı

   

  2018 Ramazan İmsakiyesi; İçinde olduğumuz mübarek günlerde oruç tutanların imsak ve iftar vakitlerinin yanı sıra, namaz saatlerini göstererek ibadet yapanların namaz konusun da ayrıca bilgi vermektedir. Firma olarak 2018 imsakiye örneklerini sizlere bu konuda da yardımcı olmaktayız. Yapmanız gereken 2018 imsakiye çeşitleri hakkında bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

   

  Ramazan İmsakiyesi Ebatları genellikle standart boylarda olmaktadır. İsteğe göre çeşitleri şu şekildedir;

    • Yaldızlı 2018 İmsakiye
    • Tek Renk Baskı 2018 İmsakiye
    • İki Renk Baskı 2018 İmsakiye

  Yukarıdaki bilgilere göre Ramazan İmsakiyesi 2018 örneklerini, firmamızdan temin edebilirisiniz. Bunun için yapmanız gereken mail ya da telefonlarımızdan bizlerde iletişime geçebilirsiniz.

   

  Altın Yaldızlı İmsakiye

   

  2018 İmsakiye Baskı Fiyatla arasında en özel baskı olan altın yaldızlı 2018 imsakiye baskısıdır. Fiyat aralığı yapıldığı adet miktarına göre değişkenlik gösteren ürünler arasında gelmektedir. 1-2 TL arasında değişen fiyatlarda minimum 100 adet ve 100 adet katları şeklinde baskı işlemleri olmaktadır. Daha detaylı bilgi için irtibat sağlayarak sağlıklı fiyat alabilirsiniz.

   

  Karton İmsakiye

   

                  Ramazan imsakiyesi basımı arasında en çok tercih edilen ürünler arasında olan baskı türüdür. Genellikle Kuşe kartona basılan 2018 imsakiyesi 350 gr dediğimiz kuşe kartona renkli baskı şeklinde yapılmaktadır. Tasarım görselleri hazır olan ancak, göbek kısmı dediğimiz boş kısımlara ise, taleplere göre tek renk ya da çok renk şeklinde baskı yapılabilmektedir. Göbek baskı fiyatları ilave renk oldukça fiyatlarda fark etmektedir. Bunun için en çok tercih edilen ve 2023 imsakiye fiyatları arasında en uygun olanı seçip, tek renk yaptırmanız sizin açınızdan iyi olacaktır.

   

  Ramazan İmsakiyesi Baskı Fiyatları

   

                  GC Tasarım firması olarak 2018 yılında da firmamız olarak imsakiye basımı konusunda tecrübelerimizi yine sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En uygun ve en kolay şekilde temin edebilmeniz için, uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize 2018 imsakiye baskı fiyatları konusunda da firmamız olarak desteğimizi vermeye devam etmekteyiz. Ucuz imsakiye basımı için ve de görsel anlamda elimizden geldiği kadar iyi bir sunum yapmak adına grafiker ekibimiz ile birlikte, vermiş olduğumuz örnekler sayesinde, yapılan çalışma onayından sonra baskı işlemlerini yaptıktan sonra teslimatını ya da kargo ile gönderimleri sağlanmaktadır. Tüm Türkiye’ye anlaşmalı kargomuz ile gönderimler sağlanmaktadır. Mübarek Ramazan ayında, hem reklamlarınızı yapıp hem de iftar ve imsak vakitlerini takip edebilmeniz için baskı işlerinizi ve firmanızı tanıtmak adına görsel anlamada desteğe ihtiyacınız olur ise, memnuniyetle yardımcı olacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Fiyat içerikleri ve detaylı bilgi için bizimle irtibat sağlayarak uzman kadromuz sayesinde sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir