GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Acil Profesyonel Broşür Basımı

Acil Profesyonel Broşür Basımı Nasıl Gerçekleştirilmektedir.?

 
Şirketlerin çoğunda broşür basımı oldukça profesyonel ve içerik açısından örnekleri ile matbaa sektöründe çok kullanılan ürünlerin başındadır. Ancak reklamınızı acil yapmanız durumunda, acil broşür basımı olan kategorilerimizle de siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktayız.
 
Broşür baskısı işinizde acil üretim isterseniz doğru yerde olduğunuzu unutmayınız. Firmamız olarak hem ucuz hemde kaliteli hizmet vermekten ve her geçen gün müşterilerimizin vermiş olduğu referans sayesinde büyüyen firmamız, acil broşür basımı yada profesyonel broşür basımı dediğimiz, reklam işlerinizi bir günde (1) baskıdan çıkartıp teslimat yada kargo işlemini yapmaktayız. Bu nedenle yapılan işlerinizin hızlı olması ve kaliteli çıkması için sizlerin aşağıdaki bilgileri ve fiyatlandırmalarımızı kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Buna göre ;
 

Acil Broşür Basımı Özellikleri

 

  1. A7 Ebat Broşür Basımı – 10×21 cm
  2. A5 Ebat Broşür Basımı – 15×21 cm
  3. A4 Ebat Broşür Basımı – 21×30 cm
  4. A7 Ebat Broşür Basımı – 30×42 cm

 
Yukarıdaki ebat özelliklerine göre yapılan tasarımlarda, mutlaka kesim payı dediğimiz 3mm taşma vermeniz gerekmektedir. Acil broşür basımlarda en çok gözlemlenen hatalarda, müşterilerimizin taşma payını vermediğinden kaynaklanan hatalar olması sebebiyle, sizlerinde baskı konusunda hata çıkmaması için gerekli uyarıları ve yardımları firmamız çalışanları tarafından bilgilendirilmektedir. Çünkü; acil broşür basımı yapabilmek için, teknik ve donanımlı bilgiye sahip olan firmamız, müşterilerimizi madur etmemek için bu konuda da yardımcı olmaktadır.
 
Ucuz broşür üretimi yapabilmek için baskılarınız kalitesi 90-150 gr olak üzere parlak kuşe kağıtlara basılmaktadır. 150 gr olan Profesyonel broşür basımı üretimimizde ise, acil olan broşür baskılarınızı hem aynı gün içinde almanızı sağlıyoruz, hem de kaliteli bir şekilde baskılarınızı çıkartmış oluyoruz. Aşağıdaki fiyatlandırmalar da sizlere verilen özel fiyat uygulamamız sayesinde ucuz fırsatlarımızdan sizleri de bilgilendirmek istiyoruz. Kampanyalı olan fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz bizlere telefon yada mail aracılığıyla ulaşabilirisiniz.
 

Acil Broşür Basımı Baskı Fiyatları

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir