GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Broşür Basımı Nasıl Yapılıyor?

broşür baski fiyatları

 

Organize Matbaacılıkta Broşür Basımı Nasıl Oluyor?

 
Matbaacılıkta en çok baskı yapılan, uygun fiyatları ve reklam örnekleri olması sebebiyle broşür basımı işletmelerin sürekli yaptıkları kağıt türüdür. Çünkü bir işte en önemli unsurlar reklamdır. Reklamın olmadığı yerde üretici ve tüketici iş yapamazlar.
 

Organize matbaacılıkta basım yapılırken neler yapılabilir?

 

  • Broşür basımı : Genellikle 50×70 cm yada 70x100cm kağıtlarda basılan, tercihen kuşe kağıt yada 1.hamur kağıtlara basımı yapılan tek renk yada 4 renk CMYK olarak yapılan basım işleridir.
  • El İlanı Basımı : Yukarıdaki bilgilerde ki gibi aynı şekilde basımı olan, değişik ebatlarda basılabilen ve talep olarak en çok basılan kağıtlardır.
  • A5 Broşür Basımı : Baskı özelliği 14x20cm olan tek yön yada çift yön baskı yapılan el ilanı yada broşür kağıtlarıdır.
  • A4 Broşür Basımı: Baskı özelliği 20x29cm olan tek yön yada çift yön baskı yapılan el ilanı yada broşür kağıtlarıdır.
  • A3 Broşür Basımı : Baskı özelliği 30x42cm olan tek yön yada çift yön baskı yapılan el ilanı yada broşür kağıtlarıdır.
  • A5 Tek Kırım Broşür : Baskı özelliği 14x20cm olan çift yön baskı yapılan, basımı yapıldıktan sonra, kırım makinesi dediğimiz makinelerde ortadan kırım yapılan el ilanı yada broşür kağıtlarıdır.
  • A4 Tek Kırım Broşür : Baskı özelliği 20x29cm olan çift yön baskı yapılan, basımı yapıldıktan sonra, kırım makinesi dediğimiz makinelerde ortadan kırım yapılan el ilanı yada broşür kağıtlarıdır.
  • A3 Tek Kırım Broşür : Baskı özelliği 30x42cm olan çift yön baskı yapılan, basımı yapıldıktan sonra, kırım makinesi dediğimiz makinelerde ortadan kırım yapılan el ilanı yada broşür kağıtlarıdır.

 

Reklam İçin Sektörde En Çok Tercih Ediliyor..

 
İşletmeler, reklam konusunda çare bulmak için sürekli takip etmek zorundadır. Günümüz koşullarında rekabet düzeyinin de artması sebebiyle, yenilikçi ve tüketiciyi alım gücüne yakınlaştırmak için reklamın çok önemli olduğu bilinmektedir. Reklam ve grafik dizayn ne kadar güzel olursa, pazarlama ve üretim yüksek bazda olacaktır. Bu sebepten ötürü, broşür basımı yapılırken reklamın ilgi çekmesi gerekmektedir.
 
Matbaa ve ajanslarında, en çok satış yaptıkları işlerden birisi olan broşür basımının tercih edilmesinin sebebi, maliyeti ucuz ve uygun oluşmasından kaynaklanmaktadır. Yaşanan kur artışlarını da göze alarak yapılan işlerde maliyetin sebebi önemli olduğundan bu tür baskılar sürekli yapılmaktadır. Özelliklerine göre değişkenlik gösterebilen broşür baskı işlerindeki yukarıda ki işlerin yanı sıra, parlak selefonlu broşürler dediğimiz özellikleri şekilde de basımı yapılmaktadır. Gc tasarım firması olarak bu tarz basımlarda tecrübemizle, gerekli doğru bilgileri sizlere vereceğimizden endişeniz olmasın. Hatalı gelen işlerde, dikkatlice olarak teknik ekibimiz tarafından kontrolleri yapılıp herhangi bir sorun oluştuğunda müşterilerimizin mali açıdan zarar görmemesi için gerekli uyarıları da yapmaktayız. Çünkü; kalıba giren işlerde iade yada iptal işlemi yapılmadığı gibi, verilen onaylarda firmamız basım aşamasına geçeceğinden dolayı sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu bağlamda çalışmalarınızı yaptıracağınız zaman uzman bilirkişilerden destek almanız, grafik mizanpajı çalışması konusunda bilgili arkadaşlarla iş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Baskı yapılacak işler en az 300 dpi özelliklerinde olmalıdır. Baskınızın iyi çıkmasını istiyorsanız bunu yapmalısınız.

 

Broşür Basım Fiyatları ve Örnekleri

 
Ucuz Broşür basımı hakkında sorularınız ve uygun fiyat teklifi almanız için web sitemizde bulunan güncel fiyat listelerimizi takip edebilirsiniz. Bizden fiyat almadan broşür basımı yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Elimizden geldiğince baskı kalitesi ve uzman ekibimizle Türkiye’nin her yerine Mng Kargo aracılığıyla sizlere indirimli olarak gönderim sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir