GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Dönkart Baskı Fiyatları

Dönkart basımı hakkında sizlere bazı önemli bilgiler sunacağız. Dönkartların kullanım amaçları hemen herkez tarafından bilnmekte olan bir tanıtım aracıdır. Dönkartlar genellikle alışveriş mağazalarında, marketlerde, bakkallarda, sağlık ocaklarında, yemek salonlarında veya bir iş yernde bulunmaktadır.

 

dönkar baskı fiyatları

Bu saymış olduğumuz mekanlar dönkart ürünlerinin en çok kullanılmış oldukları alanlardır. Yani en çok bu yerlerde bu tanıtım aracı kullanılmaktadır. Dönkartları yapısal olarak incelecek olursak önümüzde bazı sonuçlar olacaktır. Bu sonuçlardan en önemlilerini sizlere açıklayacak olursak şu şekilde açıklamamız uygun olacaktır. Bristol kartonlardan üretilen bir tanıtım aracıdır. Neden bristol kağıtlarının seçildiği hakkında bazı sorular oluşmaktadır. Bu soruların önemli cevaplarını sizlere aktaracğız. Bristol kağıt tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise çünkü bristol kağıt diğer kağıt çeşitlerine göre çok daha sağlam bir yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Dönkart basımı hakkında birçok şey bulunmaktadır. Ama en çok bilinmesi gereken faktörlerden bazıları az önce sizlere aktarmış olduğumuz şeylerdir. Biraz önce belirtmiş olduğumuz iş yerlerinde en çok tercih edilen bir nevi tanıtım aracı olan dönkartların en çok tercih edilme sebeplerinden biri ise güzel bir estetik görünüme sahip olmasıdır. İnsanlar ürünlerini iyi bir şekilde tanıtmak amacıyla genellikle dönkartları tercih etmektedirler. Dönkart bir tanıtım aracıdır. Bu ürünleri tarihsel olarak inceleyecek olursak en eski yıllarda böyle bir tanıtım aracı bulunmamaktaydı. Çağımıza son yıllarda katılmış olan bir tanıtım aracıdır. Az önce sizlere saymış olduğumuz yerler dönkartların en çok kullanıldığı alanlardan bazılarıdır. Fakat şöyle de bir durum söz konusudur ki dönkart  uygulamalarının en çok tercih edildiği alan ise marketlerdir.

Hemen her markette dönkartlar kapı camlarına yapıştırılmıştır. Dönkart basımı son yıllarda iyice yükselişe girmiş bulunmaktadır. Bunun sebebi ise insanların kartlara olan ilgilerinin çok olmasından kaynaklanmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.