matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Klasör Basımı Kartela Basımı


Klasör Basımı Nasıl Yapılmaktadır ?

Firmanızın ürünlerini tek bir klasörde alternatifleri sunarak göstermek istiyorsanız sizin de bir kartelaya ihtiyacınız olacaktır. Kartela ürün çeşitlerinizi bir çizelge yardımı ile sunmanızı sağlayan bir üründür. Bu ürün yardımı ile ürün çeşitlerinizi sunarken bir yandan da firma imajınızı yansıtabilirsiniz. Bu ürünler firmanızın tanıtımını yapmanız için ufak fakat önemli ayrıntılardır.

 

GC tasarım olarak klasör basımı  kartela tasarımlarımızda firmanızın imajını yansıtarak tanıtımınız ve akılda kalıcılığınız konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Kartela basımı ürünleri kullanıyorsanız, firma imajınızın bu ürün üzerinde yansıtılması sayesinde sizler de akılda kalıcılığınızı sağlayabilirsiniz. Firmalar tanıtımlarında en çok küçük detaylara dikkat etmelidirler. Bu ürünler kullandıkları bardaklardan, klasörlere, ajandalardan, klasörlere kadar uzanabilir. Firmanın akılda kalıcılığı kullandığı ürünler ile sağlanır. Tanıtımın sırrı burada yatar. Bu anlamda bu ürünlerdeki tasarım çok önemli olacaktır. Ürünlerde firmanızın imajının net bir şekilde yansıtılması ile sizler de piyasada akılda kalıcı bir imaj sağlayabileceksiniz. Gc tasarım olarak sizlere tam olarak bu anlamda yardımcı olmayı amaç edindik. Klasör basımı ürününde de sizlere firma imajınızı yansıtan bir tasarım ile hizmet etmekteyiz. Bu sayede firmanız akılda kalıcı bir imaj kazanmış oluyor. Sizler de firmanız için kaliteli bir imaj istiyorsanız, Gc tasarım ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Firma imajınızın kalıcı olması için kullandığınız küçük ürünlere dikkat etmelisiniz. Bu ürünlerin sahip olacağı kaliteli bir tasarım sayesinde firmanız için akılda kalıcı bir imaj sağlamanız mümkündür. Firma olarak sizlere bu konuda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Sizlerin firma imajı için yapacağımız başarılı tasarımlar sayesinde firma olarak bizler de kalitemizi yansıtma şansı bulacağız. Kartela basımı gibi bir ürün ile de sizlere bu farkı yaşatabiliriz. Bu anlamda Gc tasarım olarak sizlere hizmet ediyor olmaktan mutluluk duyarız.

 

Firma olarak kurulduğumuz tarih itibari ile sizler için kaliteli hizmetler vermeye özen gösterdik. Sizler de bu konuda kaliteli bir hizmet anlayışı ile tanışmak istiyorsanız, firma olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Gc tasarım olarak sizlere her ihtiyacınız olan üründe firma imajınızı yansıtacağınız tasarımlar sunuyoruz.

Klasör Basımı Çeşitleri ;

klasör kartela basımı renkli kartela basımı kartela baskı çeşitleri kartela baskı fiyatları klasör baskı fiyatları kartela basımı fiyatı deri klasör kartela fiyatı

Etiket Bulutu: klasör basımı, kartela basımı, ürün kartelası basımı, perde kartelası basımı, deri klasör kartelası, klasör baskı fiyatları, klasör fiyatları