GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Karton Çanta Baskı Fiyatları

        Hayatın ilerlemesi ile paralellik gösteren gelişmeler bireylerin hayatlarını hem kolaylaştırmakta hem de daha hoş bir görünüm sağlamaktadır. Bu materyaller pek çok farklılıkla karşımıza çıkabilmektedir. İşte bunlardan bir tanesi de karton çantalar olarak bilinmektedir. Bireyler hem ürünlerini taşırken aynı zamanda kaliteli bir çanta ile daha hoş görünebilmektedir.

karton çanta tasarımı

Karton çanta baskı fiyatları


 

        Son yılların en etkili reklam aracı olan karton çantalar alışveriş yapılan mağazalardan veya marketlerden alınan ürünün içine koyulduğu baskılı metaryaller olarak bilinmektedir. Üzerinde firma amblemi ve iletişim bilgileri olduğundan cadde ve sokaklarda aynı zamanda firma sahibininde reklamı yapılmaktadır. Karton çantalar diğer poşet benzeri ürünler gibi tek kullanımlık değildirler. Kullanma süreleri uzun olduğundan etkili reklam araçları olarak daha sık tercih edilmektedirler. Karton çantalarda tasarım bir hayli genişdir. Fazlaca kullanılan modelleri olsada müşterinin isteği üzerine şekillenmektedirler. Genelde kroma karton, kraft karton ve kuşe kağıttan imalatı yapılmaktadır. Kalın gramaj kağıtların kullanılma nedeni çantanın daha dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. En uygun maliyetli olan karton çantalar ise kroma kartondan yapılmakta olup bu kartonun dış yüzeyi beyazdır. İçi ise, gridir ve baskı yapılamaz. Fakat burada unutulmaması gereken şey, çantanın içine girecek olan ürünün ağırlığı olarak dikkat çekmekte ve buna göre de kağıt seçilimi yapılmaktadır.

Karton çantalar baskıya girmeden önce çantanın açık hali ortaya çıkarılıp bu noktada baskıya girer ve ofset baskı yapılmaktadır. Eğer, karton çantanın her iki tarafında da baskı varsa, diğer tarafa vernik atılarak baskının diğer tarafa geçmesi önlenmektedir. Kağıdın kesimi yapılır ve yapıştırma işlemi varsa o yapılarak kurumaya bırakılır. Daha sonra sap olarak ne kullanılıyorsa o malzeme yerine yerleştirilerek karton çanta  imalatı bitirilmektedir. Özel tasarımlar, diğer firmalar ile rekabet etmenize ve fark yaratmanıza neden olacağından basım tesisi çok dikkatli seçilmelidir.
 

Karton Çanta Fiyatları

 

Karton Çanta 230Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
1000 17×23.5×7 cm 1900 TL

 

Karton Çanta 230Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
1000 25x37x8 cm 2200 TL

 

Karton Çanta 230Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
1000 20x25x10 cm 2100 TL

 

Karton Çanta 230Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
1000 45x35x13 cm 3200 TL
Karton Çanta 230Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
1000 54x37x12 cm 3300 TL

 

Mat Selefon Farkı 150 TL’dir.

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.