GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Katalog Baskı Fiyatları

Katalog baskısı yapan şirketler birbirinden farklı baskılar yapmasının yanı sıra farklı fiyatlar da sunmaktadır. Baskı yapan şirketler fiyatlarını yaptıkları baskıda kullanılan malzeme ve renklendirme ile orantılı olarak belirlerler. Malzeme ne kadar kaliteli ise fiyat da o oranda artmaktadır. Renklendirme için kullanılan rengin ağırlığından dolayı ise fiyat da belli oranlar ile artmaktadır. Katalog basımı baskı fiyatına etki eden bir diğer etmen ise sayfa sayısıdır. Sayfa sayısının artması fiyatı da artırmaktadır. Kataloglar da renklendirme olduğu için fiyatları genellikle romanlara oran ile daha farklıdır.

katalog baskı fiyatları

  Katalog baskı fiyatlarının roman fiyatlarına oran ile daha yüksek olmasının sebebi renklendirmede kullanılan maddelerin fiyatlarının eklenmesidir. Renklendirmede kullanılan maddelerin fiyatlarının eklenmesinin yanı sıra bir de kağıtlarının roman kağıtlarına oran ile daha kaygan ve kalın olmaları sebebi ile ayrı bir fiyat aralığı daha eklenmek zorunda kalınmaktadır. Bunun dışında ise bir de daha kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Çünkü zarar görme olasılığını azaltmak çok önemlidir. Bu etkenler sebebi ile katalog baskı fiyatlarının birçoğu roman baskı fiyatlarından oldukça yüksek miktarlardır. Katalog basımında kullanılan maddeler ve renklendirmeler tamamı ile dergi baskısında kullanılan maddeler ve renklendirmeler ile aynıdır. Bu sebeple fiyatlarının bu kadar fazla olması da doğal olarak karşılanmaktadır. Ancak aynı hizmeti veren fiyat farkı olan birçok katalog baskı şirketi de mevcuttur. Bu katalog baskı şirketleri hakkında ufak bir araştırma yaparak en kaliteli ürünü en uygun fiyata anlaşabiliriz.

Katalog baskı fiyatları her ne kadar yüksek olsa da katalogun mecburi olarak gerektiği şirket ya da mağazalarda toptan siparişlerde bu katalogları uygun fiyata almak mümkündür. Bir adeti genellikle bir lira ile on lira arasında olan bu kataloglar kaliteli kağıtlardan yapılmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.