GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Katalog Tasarım Fiyatları

Katalog Basım Evi Nasıl Bir İşyeridir?

 
Katalog tasarım fiyatları birçok reklam ajansında ya da katalog tasarımı yapan şirketlerde farklı miktarlardadır. Ancak katalog kalınlaştıkça, renklendikçe ve kaliteli oldukça fiyat da aynı düzeyde artmaktadır. Bunun dışında bir de kataloga desenler eklenir ise katalog fiyatı daha da büyümekte ve bazen bütçeyi zorlamaktadır. Ancak bütçeyi zorlayan bu katalog basımı işleri kusursuz birer kitap gibidir.
 
katalog baskı fiyatları
 

Katalog Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 
Katalog kalınlaştıkça katalog tasarım fiyatları artar. Çünkü katalog kalınlaştıkça daha fazla kağıt kullanılır ve daha fazla madde harcanır. Artan maddelerin fiyatı ise ek olarak katalog ücretine eklenmek zorunda kalır. Bunun dışında katalog renklendikçe katalog tasarım fiyatları da artar. Çünkü katalog renklendikçe renklendirme için daha fazla renklendirme maddesi kullanılır ve daha fazla madde harcanır. Bunun yanı sıra canlı ve pastel renkler kullanılır ise miktar biraz daha artar. Artan maddelerin fiyatı da katalog basımı ücretine ek olarak eklenmek zorunda kalır. Tabi bir de kalite eklenirse bu duruma fiyat daha da artmış olur. Çünkü katalog kalitesinin artması demek kullanılan kağıtların ya da renklendirici maddelerin kalitelerinin artırılmasıdır. Kullanılan kağıtların artması demek ise katalog ücretine yansıyacak bir ek ücret daha anlamına gelmektedir. Renklendirici maddelerin daha kalıcı ve kullanışlı olması demek ise katalog ücretine yansıyacak bir ek ücretin daha olması anlamına gelmektedir. Kataloga eklenen desenler ise yeni kabataslaklar oluşturulması anlamına gelmektedir. Yeni kabataslaklar oluşturulması ve müşterinin gösterimine sunulması ise ayrı ek ücretler anlamına gelmektedir ve tüm bu ek ücretler katalog tasarım fiyatlarına eklenmektedir.
 

Katalog Tasarımı Örnekleri

 
Katalog tasarım fiyatlarına eklenen bu ek ücretler ise katalog baskısının fiyatının artmasına neden olmaktadır. Ancak bu ek ücretler ise katalogun kusursuz olmasına neden olmaktadır. Tüm bireylerin ilgisini çekecek düzeye gelmesine neden olmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.