GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı yapılırken öncelikle katalog için düzgün bir kabataslak çizilir. Bu kabataslak sayesinde birçok aşama önceden şekillendirilmiş olmaktadır. Genellikle bu kabataslak sayesinde katalogun sayfalarında kenarlara ya da köşelere desenler eklenerek katalog üzerine ayrı bir hava katılmış olur. Katalog üzerine eklenen bu desenler sayesinde katalog renklenmekte ve toplumda yer alan bireyler için daha fazla ilgi çekici olmaktadır. Katalogun bu denli ilgi çekici olması sebebi ile toplumda yer alan birçok birey bu katalog üzerindeki ürünleri daha fazla tercih etmektedirler.

Katalog baskı ve tasarım

katalog tasarımı fiyatları

  Katalog tasarımı yapılan yerlerde oluşturulan kabataslak toplumda yer alan bireylerin ilgisini çekemeyecek düzeyde ise ya da katalog tasarımını yaptıran şirket veya birey toplumda yer alan bireylerin ilgisini çekemeyecek düzeyde bir katalog olduğuna inanıyor ise ister ise katalogunu bu şirkete yaptırmayıp, başka bir katalog tasarımı yapan yere başvurabilir ya da kabataslağı yapmış olan katalog tasarımı şirketine kabataslağı değiştirmesini ve başka bir kabataslak oluşturmasını söyleyebilir. Katalog tasarımı yapan şirket bu isteği geri çevirmeyip tekrardan bir kabataslak oluşturacaktır. Ya da istediğiniz kabataslak hakkında ki ayrıntıları tekrar dinleyip bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak ayrı bir kabataslak oluşturacaktır ve size de bu kabataslaklar arasından birini seçmek kalacaktır. Ancak her zaman da denildiği gibi “Zevkler ve renkler tartışılmaz.” Örneğin toplumda yer alan bir birey daha sade bir katalogu beğendiği için ürününü oradan almaya özen gösterecektir. Ancak toplumda yer alan başka bir birey ise sade katalogu beğenmeyip daha süslü bir katalogdan ürün almaya özen gösterebilir.Katalog tasarımı zevk ile alakalı bir aşama olduğu için çevremizde yer alan birçok birey farklı katalogların ürünlerine göz atmakta ve farklı kataloglar üzerinden aynı ürünü aldığının farkında bile olmamaktadır.

Yorumlar kapatıldı.