GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kitap Baskı Fiyatları

İnsanoğlunun gelişimi sürekli olarak bazı şeylere ilgi duyması ve çevresindeki olaylara meğil etmesi ile başlamış ve bu döngü ile de kendini geliştirmiştir. Bazı şeylerin eksikliğini hissetmiş ve bu doğrultuda kendini ileriye götürmeye çalıştırmıştır. Bu gelişim hem toplumsal hem de bireysel anlamda pek çok alanda seyir edebilmektedir. İşte bunlardan bir tanesi de bireylerin kitap bastırmasıdır. Kitap basımı yazardan, yazarın fikirlerinden, öngörülerinden oluşmaktadır. Açıkçası kitapçıya kadar bütünü düzenleyen, bütününe kitabı koyan kitapçının kitaba bakış açısına kadar bir uzantısı bulunmaktadır. Böyle geniş ve soyut bir dünyası olduğu gibi son derece teknik ve somut bir dünyası da var bu da bildiği üzere matbaa tekniklerine dayansa da ama bunu da yine belirleyen daha çok editör ve yazar olarak nitelendirilmektedir.

kitap basım fiyatları

kitap basımı

Kitap basımı her anlamda önemli bir yere sahiptir. Özellikle kapak tasarımları bireyi kitaba çekme noktasında ayrıcalıklı bir konumda durmaktadır. Kitabın kapak tasarımı kitabın okuyucuyla kurduğu ilişkide ve satışında çok önemli bir yerde durmaktadır. Kitap kapağı okuyucunun kitapla ilk karşılaşmasıdır, içine girmeden önce dikkatini çeken birinci unsurdur. Son yıllarda teknolojinin kitap kapağı tasarımında etkin rol oynamasıyla özellikle geliştirilen programlar sayesinde kapakta kullanılacak olan öge üzerinde farklı tasarımlar yapılabilmektedir.

Kapak tasarımı kitaba uyumu kadar pazarlama açısından da çekici olma özelliği taşımalıdır. Kitabın kapağı kadar arka kapağı da önemli çünkü buranın cazibesini sağlayacak olan ise editörün arka kapak metnidir. Her rengin bir anlamı bulunmaktadır. Kitap tasarımı yapan bireyler bunu baz alarak örneğin gençlere yönelik bir kitap üzerinde çalışıyor ise özgürlüğün rengi maviyi, çocuklar içinse hareketin rengi kırmızıyı fon olarak seçmektedirler. İşte bu özellikler doğrultusunda kitap baskı fiyatı belirlenmektedir.


Yorumlar kapatıldı.