GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kraft Kartvizit

Kraft Kartvizit Nedir ?

kraft kartvizit basımı
 
Kurumların veya özel sektör firmaların çoğu, kendilerini tanıtmak adına ticaret açısından kartvizit yaptırmaktadır. Yeni dönemde laklı ve özel kesimlerin haricinde günümüzde çok sık kullanılan kraft kartvizit basımı yapılmaktadır.
 

Kraft Kartvizit Nedir ?

 
Görünümüyle baskı haricinde kağıdının tonu ve rengi açısından hoş gözüken isteğe göre oto paspası kraft kağıdı, kraft karton çanta basımı veya kabartma laklı kraft kartvizit olarak üretimi yapılabilen minimum 170gr olmak üzere maksimum 700gr sıvamalı basım yapılabilen üründür.
 

Kraft Kağıt Basım Çeşitleri Nelerdir ?

 

 • Kraft Kartvizit
 • Kraft Oto Paspası
 • Kraft Karton Çanta
 • Kraft Sıvamalı Kartvizit
 • Özel Kesim Kraft Kartvizit
 • Kabartma Laklı Kartvizit

 
Örneğin; Kartvizit basımı yapılırken en önemli husus vektörel çalışmasının ve kesim boyutları olan taşmaların verilmesine dikkat edilmelidir. Bu bağlamda kraft kartvizit basımı için bu konuda tasarım yapan firmaların yada amatör olarak yapan kişilerin kesim ve taşma konularına çok dikkat etmelidir. Özelliğiyle ve kabartma lak gelecek kısımların vektör olması dolgunun verilip tasarımda dikkatlice giydirilmesi gerekmektedir. Bunun için her zaman tasarımlarınızı yaparken en az her yönden 3mm pay bırakmayı unutmayınız.
 

Kraft Kartvizit Baskı Fiyatları

 
Firmanıza kraft kartvizit bastırmak için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Size olan önerimiz yukarıdaki görselde olan ve özel kesimi olan 700gr sıvamalı, kabartma laklı ve ayrıca özel kesimli ürünümüz olan kartviziti tercih etmenizi öneririz. Çünkü şık görünümünden ziyade, kalınlığı ve lak uygulamasının vermiş olduğu görsellik sayesinde özel kesimi ile birlikte kurumsal bir kartvizit ve güvenle müşterilerinize dağıtabileceğiniz ürün olmaktadır.
 

Kraft Kartvizit 700Gr Sıvamalı Kabartma Laklı Özel Kesim
Adet Ölçü Fiyat
1000 85x55mm 120 TL
Ürünlere Kdv Dahil Değildir

 
Kraft Kartvizit Basım Aşamaları ve Dikkat Edilecek Hususlar
 

 • Siparişlerinizin onayı alındıktan sonra ödeme gerçekleştiği günden itibaren 5 ile 7 iş günü dahilinde ürünler basımdan çıkmaktadır.
 • Ödeme yapılmayan hiçbir ürünü basım için firmamız dikkate almayacaktır.
 • Baskı kalitesinde ve ajanslarda renk tonunda sıkıntı olmaması için CMYK renklerin kullanımına dikkat edilmelidir.
 • Resim veya Png kullanılan tasarımlarda renklerin baskıda sorun çıkmaması adına resimlerinizi CMYK ve 300dpi olarak kaydetmenizde yarar olacaktır.
 • Bıçak çalışması için taşma ve kesim olması sebebiyle her tarafından 3mm kesim ve taşma payı vermeyi unutmayınız.
 • Takıldığınız veya sormak istediğiniz sorularınız olursa hiç çekinmeden firmamız yetkililerine danışabilirsiniz. Sizlerin hata yapmaması için firmamız bu konuda yardımcı olmaktan çekinmeyecektir.
 •  

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir