GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Masaüstü Sümen Fiyatları

masaüstü sümen çeşitleri
 

MASAÜSTÜ SÜMEN BASIMI

 
İster işletme sahibi olarak reklam amaçlı olsun ister evde ya da ofisinizde bireysel olarak almak isteyin, masaüstü sümen ve sümen takımları ofislerde yeri bambaşkadır. Bir çok işletme özellikle sene başına yetiştirilmek üzere promosyon amaçlı masaüstü sümen siparişi verir. Ya da yıl içerisinde yeni kurulan işletmeler kendini tanıtmak için en kısa sürede sipariş işlemlerini tamamlarlar. Değerli müşterilerinize hediye olarak vermek istediğiniz masaüstü sümenleri firmamız sizin için tasarlıyor ve üretiyor. Sizin için ürettiğimiz masaüstü sümenleri sayesinde, işletme olarak çalıştığınız bütün müşterilerin her zaman yanında olacaksınız.
 
Firma olarak sayısız çeşit, ebat ve renkte masaüstü sümenler üretmekteyiz. İster deri masaüstü sümeni ister vinleks masaüstü sümeni. Sizin isteğinize göre hangi tür hammaddeden üreteceğimize siz karar vereceksiniz. Tasarımı tamamen size düşüncenize bırakıyoruz. Talep ettiğiniz masaüstü sümen fiyatları işletmenizin logosu, telefon ve adres bilgileriniz ve masaüstü sümen basımı olmasını istediğiniz diğer bilgiler sümene işlenecektir. Firmamızın profesyonel ekibi ve kaliteli cihazları sayesinde kaliteli ürünleri size sunmak için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, sizden aldığı talepler doğrultusunda masaüstü sümeninin tasarımını tamamlamasının ardından sizinle irtibata geçerek örnek masaüstü sümeni size sunacak. Sizin onay vermenizden sonra masaüstü sümenleriniz seri üretim ile üretimi tamamlanacak ve size ulaştırılacaktır.  Böylece değerli müşterileriniz ya da arkadaşlarınız çalışma süreci boyunca sizin işletme markasını görecek ve hatırda kalacaksınız.
 

Masaüstü Sümen Çeşitleri;

 

  • Deri Masaüstü Sümen

  • Ahşap Masaüstü Sümen

 
ucuz_masaustu_sumen_takimi
 

Masaüstü sümen için bizimle irtibata geçin. Profesyonel ekiplerimiz tarafından sizin iztediğiniz özelliklerde mamaüstü sümenlerinizi tasarlayalım ve size sunalım. Tek yapmanı gerekn firmamıza nasıl bir sümen istediğinizi sözlemek. Sizin taleperliniz doğrultusunda isteğiniz adet masaüstü sümenini istediğiniz zamanda size ulaştırıyoruz.
 


 

Firmamız, aldığı tüm şiparişlerde birinci amacın kalite olasını amaç edinmiştir. Tecrübe kokan ekibimizin hassas çalışmalarının sonunda, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz masaüstü sümen baskı fiyatları ürünlerinde genellikle dokunduğunuzda, sümenler kaliteyi size anlatacaktır. Hiçbir zaman kaliteden ödüne vermediğimiz bu sektörde sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Sizin değerli müşterilerinizi ya da arkadaşlarınızı kaliteyle buluşturmak bizim ana hedefimizidir. Müşterilerinizin sizin kaliteyle anılmasını sağlamak için biz hep çalışacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir