GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Piramit Takvim

piramit_takvim_basimi

 

PİRAMİT TAKVİM

 
İşletmeler reklam amaçlı sipariş ettikleri ofis ürünlerden en çok kullanılanı piramit takvimlerdir. Tüm yıl boyunca her planlama esnasında takvime göz atan ofis çalışanlarını düşünün. Gözleri sürekli takvimde olan çalışanlar. Sene boyunca kendini fark ettirmeyen ancak bu kadar etkili bir reklam ürünü. Bir takvim bu kadar önemliyken neden o takvimde sizin firmanız olmasın ki.
 

Piramit Takvim Basımı Nasıl Yapılmaktadır

 
Firmamız tarafından çok çeşitli fiyatları uygun piramit takvimlerin üretimi ve basımını yapmaktadır. İsterseniz aylık olarak, isterseniz her sayfada üç aylık olarak tasarlayabilmekteyiz. Takvim ebatlarımız sizin isteğinize göre değişkenlik gösterebilir. Yani siz nasıl piramit takvim istiyorsanız biz ona göre üretiyoruz. Ofis müşterilerinizin sizi her zaman akıllarında tutması için biz gereken önemi vermekteyiz. Firmamızın sahip olduğu en kaliteli baskı makineleri ve birinci sınıf kağıtlarla en iyi ürünü sunmak için sizlerin hizmetinizdeyiz. Sadece tüzel kişiler için değil gerçek kişiler için de üretimler yapmaktayız. Sevgiliye en güzel hediye olabilir piramit takvimler. Tüm yıl boyunca sizinle ilgili anıları gözünün önünden ayırmayacak mükemmel bir hediye. Piramit takvimde yer almasını istediğiniz fotolar ile özel istekleriniz de dahil olmak üzere sizin için güzel takvimler üretebilmekteyiz.
 

Bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İşletmenizin sektörüne bağlı olarak piramit takvimleri tasarlayan profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Sizden isteğimiz aklınızdakileri bize anlatarak nasıl bir piramit masa takvimi istediğinizdir. Piramit takvimlerin ekibimiz tarafından tasarlanmasının bitmesinin ardından sizin onayınız almak üzere mail yoluyla gönderiyoruz. Sizin onayınızın ardından basım işlemlerine geçiyoruz ve siz ne zaman teslim edilmesini istiyorsanız piramit takvimlerinizi teslim ediyoruz. Değerli müşterilerinizin, ürettiğimiz piramit takvimlerinizden memnun olması için buradayız.
 

Piramit Takvim Özellikleri

 

  • 16 cm x 15,5 cm Piramit Takvim
  • 24 cm x 17 cm Piramit Takvim
  • 20 cm x 17 cm Piramit Takvim
  • 12 cm x 19,5 cm Piramit Takvim

 

Piramit Takvim Baskı Fiyatları

 
GC Tasarım olarak firmamızda piramit takvim yaptırmak ve uygun fiyatlardan ve de kaliteli baskılardan yararlanmak için lütfen bize ulaşınız. Uzman kadromuz sayesinde sizlere yardımcı olacağız ve memnuniyetle geri dönüşlerinizi iyi bir şekilde karşılamış olacağız.
 
Firmamız, sipariş almış olduğu tüm işlemlerde kaliteli ürün üretmek için çalışmaktadır. Profesyonel ekibimizin titiz çalışmaları sonucunda değerli müşterilerinizin, size özel üretilen piramit takvimlere dokunduğunda kaliteden de ödün vermediğimizi anlayacaklar. Sizin kaliteniz bizim kalitemiz anlayışıyla yıllarca hizmet verdik. Bu çalışma disipliniyle aldığımız her işin arkasında durduk. Sizin müşterilerinizin mutlu olması bizim mutlu olmamıza sebeptir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir