GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sert Kapaklı Spiralli Bloknot

Kutu Küp Bloknot Nasıl Yapılıyor?


 

                Sert kapaklı spiralli bloknotlar, not almak amacı ile kullanılan çeşitli boyutları mevcut olan oldukça kullanışlı, kırtasiye malzemelerindendir. Günümüzde genellikle promosyon amaçla dağıtımlarda kullanmak için de tercih edilen bloknotlar oldukça kullanışlı ofis malzemelerindendir.
 
Bloknotlar, kullanılacak amaca göre pek çok bloknot çeşidi üretime sunulmaktadır. Başlıca bloknot çeşitleri kapaklı bloknot, tutkallı bloknot, sert kapaklı spiralli bloknot ve kare bloknottur. Tutkallı ve spiralli bloknotlar görünüşte defter izlenimi oluşturur. Sağdan sola şekilde değil, aşağıdan yukarıya doğru açılmaktadır. Sayfaların yırtılması durumunda spiralli ve tutkallı yapı dolayısı ile bloknot zamanla parçalara ayrılmaz. Sayfaları dağılmaz. Çoğunlukla A5 ve A6 boyutlarında olan bu bloknotlar maliyet olarak kare bloknotlara göre daha masraflıdır. Spiralli bloknotlarda üst ve alt kapakta kullanılan malzemenin türüne göre  fiyatları değişmektedir. Üst ve alt kapaklarda bloknotun içerisindeki sayfalar ile aynı kalınlıkta ve kalitede malzemeler kullanılması durumunda fiyat daha uygun olmaktadır.
 

Kutu Küp Bloknot Örnekleri ve Baskısı Nelerdir ?

 

  1. Çok Renkli Mat Selefonlu, 80 gr. 1.Hamur Tek Renk Tek Yön, İç Kağıt 9,5×8 cm 300’lük, 250 Küp Fiyatı : 2100 TL + KDV’dir.
  2. Çok Renkli Mat Selefonlu, 80 gr. 1.Hamur Tek Renk Tek Yön, İç Kağıt 8×8 cm 500’lük, 250 Küp Fiyatı : 2200 TL + KDV’dir.

 
Önemli Bilgi : Yukarıdaki özelliklere göre yaptırmak istediğiniz sert kutu bloknot basımı için talepleriniz doğrultusunda bizlere iletmek istediğiniz herhangi bir sorularınız olursa mail aracılığıyla bizlere mail atabilirsiniz.
 
Günümüzde sert kapaklı bloknot baskısı yaptırma için önemli olan fiyatlarını ve basımı konusunda bilgili olmamız gereklidir. Çünkü; ebatlarına göre değişkenlik gösteren ürünlerin başında gelen ürünler olduğundan, kullanıcıların beğenilerine göre yapılmaktadır. Fakat kalın karton kapaklı yahut plastik kapaklı bloknotlar daha maliyetli olmaktadır. Konferanslarda, toplantılarda dinleyicilerin not almalarını sağlamak amacı ile kullanılan not defterleri genellikle spiral yapıda bloknotlardır. Bu bloknotlar çantada kullanım için çok uygun bloknotlar değillerdir. Genellikle masa başı çalışan kişilerin, ofislerde kullandıkları bloknotlar bunlardır. Küçük notlar almak işin oldukça kullanışlıdırlar. Kapaklı bloknotlar ise çoğunlukla spiralli olarak üretilmektedirler. Bloknotun dışında defter görüntüsü veren sert yapıda kapak bulunmaktadır. Bloknotların üzerinde firma adı, iletişim bilgileri, firma logosu gibi pek çok detay yerleştirilebilmektedir.  Bloknotlar, her sektörde kullanılan ve zamansız bir ürün olması sebebi ile reklam amaçlı basımı daha çok yapılmaktadır. Bloknot fiyatları kullanılan malzemenin çeşidine ve bloknot türüne göre farklılık göstermektedir.
 
En kullanışlı bloknotlar her yerde kullanma kolaylığı sağlaması ve sert kapağı dolayısı ile her zeminde rahat yazı yazma imkânı sağlaması açısından sert kapaklı spiralli bloknotlar daha kullanışlıdır.  Fakat maliyeti daha yüksek olmaktadır. Bloknot içerisinde çoğunlukla birinci sınıf hamurdan üretilen kağıtlar   kullanılmaktadır. Çabuk yıpranmaması ve daha uzun ömürlü olması için kapak tasarımlarında karton malzemeler sık tercih edilmektedir.
 

Sert Kutu Küp Bloknot Fiyatları

 

Kutu Çok Renkli Mat Selefonlu – İç 80gr. 1.Hamur 9.5x8cm (300’lük)
Adet İç Kağıt Ebat (Tek Renk Tek Yön Baskı) Fiyat
250 9.5cmx8cm 2100 TL+KDV

 

Kutu Çok Renkli Mat Selefonlu – İç 80gr. 1.Hamur 8x8cm (500’lük)
Adet İç Kağıt Ebat (Tek Renk Tek Yön Baskı) Fiyat
250 9.5cmx8cm 2200 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir