GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sertifika Basımı

Genellikle eğitim kurumların çok sık kullandığı ödül yada insanları başarılarından dolayı kutlamak için sertifika  dağıtılmaktadır. Kişilerin iş performansını ölçmek ve de yeni işlere daha iyi bir koordine olmalarını sağlayan ödül niyetinde olan sertifikalar çeşit çeşit olmaktadır. Genellikle A4 ebat üzerine basılan yatay yada dikey şekilde kullanılmaktadır. Amerikan bristol 300 gr kağıt kullanılıp sertifika basımı yapılabilir. Müşterilerimizi isteğine göre mat yada parlak selefon yapılıp üstüne laminasyon uygulaması gerçekleştirilebilir. Eğitim kurumları,iş yerleri, lojistik yerlerde çalışan müdürler ve müdür yardımcıları, bankalar, oteller , okullar vb çok yerlerde kullanılan sertifikalar firmaların yada kurumların logolarının renkleri baz alınarak görsel olarak tasarım çalışması yapılmaktadır. Demo onayınızı aldıktan sonra basımı gerçekleştirilmektedir. Genellikle ürünlerinizi 1 iş günü içerisinde kargoya yada elden teslimini yapabilmekyetiz. İstanbul dışında olan müşterilerimize ise anlaşmalı olan kargolarımızla aynı gün içerisinde kargolama işlemini yapmaktayız. Miktar ve adet bilgilerini öğrenmek ve de yeni bir sertifika basımı yaptırmak istiyorsanız bize ulaşınız.

 

 

sertifikaornekleri demo4tt

Yorumlar kapatıldı.