GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Tahsilat Makbuzu Basımı

TAHSİLAT MAKBUZU BASIMI

 

tahsilat makbuzu basımı

 
Tahsilat makbuzu basımı, işletmeler tarafından, paraların ödenmesinin ardından iki nüsha olarak düzenlenen ve bir nüshasını parayı ödeyen kişiye verilerek paranın yatırıldığının bir belgesidir. Firmalar kendi özelliklerine göre tahsilat makbuzları bastırırlar. Buradaki en önemli husus firmaların taleplerinin karşılanmasıdır.
 

Firmamız tarafından farklı renk ve ebatlarda istenilen sayıdaki sipariş verebilir ve yine istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Sizin için yapacağımız tahsilat makbuzu basımı için kalitenizi yansıtması için baskı ve fiyatları konusunda yardımcı olmaktayız. Firmamızın sahip olduğu en iyi kalitedeki baskı makinalarıyla hangi renk ve ebata göre isterseniz isteyin, en kısa zamanda sizin için hazır hale getiririz. Aşağıdaki bilgilerden hangisinin nerede olacağını bize söylemeniz yeterlidir. Tecrübeli ekibimiz sayesinde kaliteli kağıtlara basacağımız tahsilat makbuzları kullanmanız için sizlere ulaştırılacaktır.
 

                Tahsilat Makbuzu Basımı İçin Bulunması Gereken Bilgiler

 

 1. Makbuzu düzenleyenin adı soyadı, ünvanı,
  b. Makbuzun düzenleme tarihi,
  c. Parayı yatıranın adı soyadı,
  d. Yatırılan para tutarı (rakam ve yazı ile),
  e. Yatırılan çek ise çekin ait olduğu banka ve çek numarası,
  f. Parayı alanın adı, soyadı ve imzası yer alması gerekir.

 

Tahsilat Makbuzu Baskı Fiyatları

 
tahsilat makbuzu fiyatları
 

Firmamızın tahsilat makbuzu basımı bölümünün sadece bu işlerle uğraştığından dolayı profesyonelleşmiştir. Sizin için en ideal tahsilat makbuzunu tasarlayarak, basıma geçmeden önce sizinle irtibata geçecek ve tasarlanan tahsilat makbuzunu sizinle paylaşacaktır. Siz değerli müşterilerimizin görüşünü aldıktan sonra onayın alınmasının ardından baskı işlemine geçilecektir. Sizin isteklerinize göre hazırlanan tahsilat makbuzunuz hazır. Müşterilerinize vereceğiniz makbuz da olsa kalitesinden ödün verilmemelidir. Firmanızın isminin üzerinde yazıldığını unutmayarak kaliteden ödün verilmemesi en önemli noktadır. Bir nevi firmanız için tanıtım olacaktır.
 
En kaliteli ürünleri en az maliyetle üreterek siz değerli müşterilerimize daha uygun şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Sizlerin de memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamızın prensimiz kalitemizi size yansıtmaktır. Biz ne kadar kaliteli ürünleri size ulaştırırsak, sizin kalitenizi artıracağını düşünerek çalışmalarımızı planlıyoruz. Siparişlerinizi verdikten sonra en ufak bir zaman tereddütü yaşamamanız için çalışarak tüm siparişleri zamanında siz değerli müşterilerimize yetişmesini sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir