GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

İnsört Basımı Nedir ?


insört basımı
 

İnsört Basımı Nedir ?

 
İnsört veya insert basımı genellikle duyuru ya da reklam amacıyla basılan broşürlerdir. Bu broşürlerde amaç firmadan ziyade satışı yapılan ürünü veya kampanyayı öne çıkarmaktadır. Geniş kitlelere ulaştırmada oldukça etkili olduğundan dolayı restoran ve marketler başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Ucuz ve kaliteli insört basımı için bir matbaa ile anlaşma yapılması gerekir.

 

İnsört Tasarım ve Basımı

 

Firmaların indirim veya kampanya dönemlerinde insört baskısı kullanılmaktadır. Reklam amacı güttüğünden dolayı marketler için insört basımı oldukça önemlidir. Bu nedenle haftalık veya aylık olarak marketler için insört basımı yapılır. Marketler veya düzenli insört tasarım ve basımı yaptıran firmalar kısa süre içinde adını duyurmuş olur.

 

Sürekli insört basımı yapan firmalar arasında bulunan GC Tasarım, müşterilerine en uygun fiyatları vermektedir. Ayrıca kuruma yönelik kaliteli baskılar yaparak diğer insört basımı yapan firmalar arasında öne çıkmaktadır. Aynı anda insört tasarım ve basımı yapabildiğinden dolayı firmaların işini kolaylaştırır. En ucuz insört basımı ve tasarımı için GC Tasarım’dan fiyat teklifi alınabilir.

 

İnsört Basımı Boyutları

 

A3, A4 veya A5 boyutlarında insört basımı yapılabilmektedir. Çok tercih edildiğinden dolayı A5 insört fiyatları daha uygundur. Kullanılan malzeme arttığı için A4 insört fiyatları daha pahalıdır. Maliyeti değişiklik gösterdiğinden dolayı A3 insört fiyatları diğerlerine göre yüksektir. Bu nedenle insört baskı maliyeti arttıkça sipariş fiyatları da artar.

 

14×20 cm olan A5 insört fiyatları baskı sayısına göre değişiklik gösterir. Aynı durum A3 ve A4 insört fiyatları için de geçerlidir. Daha çok baskı yapıldığında A5, A4 ve A3 insört fiyatları daha ekonomiktir. Boyutuna göre değişen insört baskı fiyatları kullanılan materyale bağlı olarak da değişebilir.

 

İnsört Basımı Fiyatları

 

Firmalar için en önemli konulardan biri insört fiyatları hususunda anlaşmaya varabilmektedir. Genellikle insört baskı maliyeti ne kadar düşük olursa insört fiyatları da o kadar düşük olur. En ucuz insört basımı için GC Tasarım’dan fiyat teklifi alınabilir. Böylelikle insört basımı fiyatları için fazladan ücret ödenmez.

 

Çoğunlukla insört baskısı kuşe kağıt kullanılarak tercih edilir. Küçük firmalar normal kağıtlar için de insört basımı talebinde bulunmaktadır. Bu nedenle kağıt türüne bağlı olarak insört basımı fiyatları değişir. Her bütçeye uygun insört baskı fiyatları nedeniyle GC Tasarım en sevilen firmalar arasındadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir