GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Acil Broşür

ACİL BROŞÜR BASIMI NASIL YAPILMAKTADIR.

 
acil broşür basımı
 
Hangi sektörde olursa olsun bazen işlerimiz iyi ya da kötü yönde farklı bir yola girer. İşletme sahipleri değerli müşterilerinin bu değişikliklerden bir an evvel haberdar olması için en iyi yolu tercih etmeye çalışırlar. Bu tip durumlarda müşterinin akıllarına kazınacak en iyi yol görselliktir. Özellikle hafta sonu dışarı gezmeye çıktığınızda ellerinize tutuşturulan ufak kağıt parçalarından başlayabiliriz. O kağıtlar, işletmelerin sektörü ne olursa olsun, daha önce sizlerden haberdar olmayan birçok kesimin sizlerin ayağına kadar gelerek bilgi alacak ya da ürün satın alacaktır.
 

Ucuz Broşür Fiyatları ve Kaliteleri Nasıldır ?

 
Siz firmanızın değişkenlik durumuna göre müşterilerinizi bir an evvel haberdar etmek isterseniz biz buradayız. Bir manav sahibi olabilirsiniz, bir market sahibi ya da bir lokanta sahibi belki de bir müteahhit. Dışarıda gezenler içeridekiler hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıklarından direk olarak geçip giderler. Onları bilgilendirerek içeriye davet edilmesini, bizden talep edeceğiniz acil broşürlerle sağlayabilirsiniz. Ya da şehrin diğer ucundaki yapılan inşaatların tanıtılması maksadıyla bastırdığınız broşürler sayesinde belki de en uzak noktadaki bir aileyi sıcacık yuvasına kavuşturacaksınız. Bastıracağınız broşürlerin kime ne zaman ulaşacağı ve karşılığının size ne olarak döneceğiniz kimse bilemez. Bir firma ne kadar reklam yapar ne kadar acil broşür, ilan dağıtırsa bir o kadar fazla kitleye ulaşacağından kendi tanıtımını daha çok yapmış olacaktır.
 
Firmanızın tanıtımını, sattığınız ürünlerin adını broşür olarak basarak müşteri kitlenizi artırmayı hedefliyoruz. Kaliteniz kalitemizdir, felsefesiyle hizmetimize devam etmekteyiz. Birinci kalitede baskı makinelerimizle yine aynı kalitede baskı kağıtlarımızla kalitenizi değerli müşterilerinize yansıtmaya çalışıyoruz. Normal zamanda istediğiniz broşürler olsun veya acil broşür olsun firmamız için fark eden bir şey yoktur. Profesyonel ekibimiz, sizin isteklerinize göre broşürler tasarlanacak, sizin için amacına ulaşacaktır.
 

Broşür Basımı Nedir?

 
Firma olarak prensibimiz en az maliyetle en kaliteli baskıları kullanarak, acil broşür basımı size en uygun şekilde ulaştırmaktır. Acil işlerin tamamlanabilmesi için daha çok çalışarak sizin istediğiniz zamanda size ulaşmasını sağlamaktayız. Baskı kalitemiz, zaman konusundaki titizliğimiz bizi tercih etmeniz için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir