GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Antetli Kağıt Baskı Hakkında Öğrenmeniz Gerekenler

Antetli Kağıt Baskı İşletmelerin Vazgeçilmez Sunum Dosyasıdır..

 
Antetli kağıt baskı, denilince akla gelen en önemli oluşumlardan birisi basımı ve fiyatları konusunda ucuz örnek sunum dosyasıdır. İşletmelerin çoğunun özellikle benimsemiş olduğu proje tekliflerinde her zaman A4 antetli kağıt sunum proje dosyasını görebilirisiniz. Bunun amacı her zaman reklamın ve kurumsallığın sembolü olan antetli kağıtların özellikleri hakkında sizlere daha detaylı bilgileri firmamız olarak vermek istiyoruz.
 

Kurumsal kimlik çalışması yapılırken ilk akla gelen çalışmalar nelerdir?

 
Bu soruyu sorma sebebimiz işletmelerin ve kurumsal firmaların açılışlarında her zaman sürekli olarak yapmaları gerekenlerin başında kurumsal açıdan antetli kağıt fiyatlarını da düşünerek en makul seviyede reklamlarını yapmak adına istemiş oldukları genellikle 80 gram 1.hamura tek yön basılan kağıtlardır. Peki bu antetli kağıt basımı  nasıl yapılıyor ve çözüm yolları bize ne gibi fayda sağlayacak tek tek sıralayalım.
 

Antetli Kağıt Örnekleri Nasıl Olmalıdır ?

 
antetli kağıt baskı
 

  • 80 yada 90 gram 1.Hamur Kağıt Kullanılmalıdır.
  • Tek yön baskı şeklinde tercihen A4 Ebat yada istenildiği takdirde A5 antetli kağıt basımı yapılmalıdır.
  • Tek renk baskı olduğu gibi 2-3-4 renk şeklinde de talebe göre CMYK olarak basılmalıdır.
  • Dijital baskı makineleri ve Ofset baskı makinelerine baskı yapılmalıdır.
  • Maliyet açısından Ofset baskı makinelerini tercih etmelisiniz.
  • Adet minimum kalıp ücreti standart olduğunda en az 2000 ve katları şeklinde basım yapmanız, maliyet açsından size daha uyguna gelmiş olacaktır.
  • İsterseniz üsten tutkallı dediğimiz şeklinde 50’li paketler halinde de antetli kağıt örnekleri oluşturabilirsiniz. İsterseniz de 100’lü paketler halinde de yapılabilir. Bunun için tercih ettiğiniz hangi özellikte olmasını istediğiniz zaman bizlerle iletişim sağlamanız sizin açınızdan yanlış yapmamak adına daha sağlıklı olacaktır.
  • Matbaa ve ajansların tecrübesine dayanarak verdiğiniz bilgiler ışığında çalışmanızı sorunsuz bir şekilde yaptırmalısınız. Eğer grafik sektöründe yeni iseniz, taşma payı ve çalışma alanı konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.
  • Tasarımlarınızı yaparken zeminli çalışmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü; zemin renginin koyu olması baskıda sorun çıkartacağından, kötü görünüme ve proje sunumu yaparken imaj bozukluğuna neden olabilir.
  • Ucuz antetli kağıt basımı elde etmek için, her zaman tek renkli işler size maliyet açısında fayda sağlayacaktır. Tavsiyemiz, eğer kurumsal antetli kağıt örnekleri çalışması isterseniz, yapmanız gereken 1 yada 2 renk baskı olması maliyetinizi hem düşürür hem de sizin açısından renk karışıklığı olmasını önlemiş olacaktır.

 

Güncel Antetli Kağıt Baskı Fiyatları

 
Gc tasarım firması olarak antetli kağıt baskı fiyatları yaptırmak istediğiniz de, bizlere her konuda sorularını sorabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan ve Whatsapp numaralarımızdan bizlere tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir