GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Atatürk Ajandası Fiyatları

ataturk_ajandasi_baski_fiyatlari

 

2017 ATATÜRK AJANDASI FİYATLARI

 

Ülkemizin kurucusu ve milli mücadale savaşı veren Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk halkımızın çoğunun kalbinde değeri eksik kalmamıştır. Onun bıraktığı bu vatanı daha da ileri seviyeye götürmek bizlerin bir vatandaşlık görevidir. Bunun için atamızı yaptıklarıyla ve devrimleriyle hiçbir zaman unutmamız gerekmektedir.

 

2017 yılına girdiğimiz için çoğu promosyon ürünlerinde olduğu gibi ajanda baskı fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu sebeple her sene farklı formatta çıkan ajandaların yanı sıra 2017 Atatürk ajandası da çok satılan ürünler arasında olmaktadır. Resimlerde de görüldüğü gibi siyah zemine atamızın resmi bulunan ve iç sayfalarında atamızla ilgili yaz ve resimleri bulunan özellikli olan Atatürk ajandası fiyatları firmamızın talepte bulunan müşterilerimizin kolaylıkla alması için çok uygun fiyata satılmaktadır.
 

Atatürk Ajanda Baskı Fiyatları Nasıldır ? 

 

GC Tasarım olarak promosyon ürünlerinde müşterilerimize oldukça uygun fiyatlar vermek adına gayret göstermekteyiz. Bunların başında olan Atatürk ajandası baskı fiyatları 22TL – 25 TL arasındadır. Uygun koşullu ve tedarik açısından bulunabilen ürün stoklarımızda olduğu için adet miktarını firmamızda ki arkadaşlarımıza telefon yada mail aracılığıyla bildirmeniz yararlı olacaktır. Çoklu alımlarda fiyatların düşeceğini unutmamalısınız. 500 yada 1000 adet gibi adetli alımlarda ücretlendirmenin yarı yarıya düşeceğini bilmeniz gerekmektedir. Yada özel kişilere hediye amaçlı adetli satın alıp talaebe göre bazı ajandalara lazer baskılı yapılabilmektedir. Tabiki bu her ajandaya yapılacak hususta değildir. Bazı ajandalarda deri üzerine klişe dediğimiz baskılarda yapılmaktadır. Bunun için çeşitlerimiz ve bilgi almanız açısından bizlere danışmanızda fayda olacaktır.
 

 

Atatürk Ajandası Baskı Özellikleri

  • Kapak Mukavva sıvamalı,
  • Yılın 365 günü için tarihlendirme özelliği,
  • İç sayfalar 80gr 1. hamur kaliteli
  • Kapakta yazılarda Altın yaldız baskısı
  • İç sayfalarda Atatürk’ün resimleri ve bilgiler
  • Hediye şeklinde adetli alınabilme özelliği

Sonuç olarak sizlerinde bu özelliklerden faydalanmak ve isterse hediye amaçlı isterseniz de adetli alımlarda uygun ve kaliteli ürün almak ve atatürk ajandası fiyatları hakkında bilgilenmek isterseniz firmamız bu konuda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir