GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Bez Çanta Basımı

bez çanta basımı
 

BEZ ÇANTA NEDİR?

 
İşletmelerin özellikle tüketicilere yönelik alışverişlerinde özenle yaptırdığı poşetlerin haricinde bez çanta basımı günümüzde sık rastlanmaktadır. Bez çantalar poşetlerin yanı sıra daha kaliteli ve şık görünümü sayesinde de birçok firmalar öncelikle bunu tercih etmişlerdir. Çünkü bez çanta imalatı yaptırmak sıradan bir karton çanta yada poşet imalatı gibi değildir. İşçiliği ve baskısı ayrıdır. Özellikle işçilik konusunda bez çanta basımı ilk sırada gelmektedir. Kumaşa basılan baskıların körükleri yapılmadan ve ayrıca kulpları ve dikişlerinin yapılması insan emeğinin önemini en baş noktaya çıkarmaktadır. Bunun için bez çanta yaptırmadan önce emeğe ve işçiliğe olan hassasiyet dikkat edilmelidir.
 

Eczanelerin, mobilya firmaların yada genelikle promosyon bez çanta yaptırmak isteyen tüm firmaların tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. İstenilen ebatlarda olan bez çanta küçük boy özelliğinden başlamak üzere büyük boy yada özel ebat yapılabilmektedir. Örneğin; 25x35x8 ebatlarında olan bez çanta basımı yaptırmak isterseniz minimum 500 adet üzerinden kaç renk yaptıracağınız tasarımda varsa bunu fiyat veren firmaya söylemeniz dahilinde sağlıklı fiyatlandırma yapmış olacaksınız. Bez çanta baskı fiyatları kalitesine ve özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Bunun için bez çanta aşamalarını dikkatlice ve fiyatlandırmayı yaparken teslim sürelerini baz alarak titizlikle seçilmelidir.
 

Bez Çanta Çeşitleri Nelerdir ?

 

  • Kanvas Bez Çanta
  • Canvas Bez Çanta
  • Rips Bez Çanta
  • Dijital Baskılı Bez Çanta
  • Ham Bez Çanta
  • Büzgülü Bez Çanta
  • Körüklü Kanvas Bez Çanta

 
Sizlerinde görsel olarak yaptırmak istediğiniz ürünler arasında yada promosyon amaçlı müşterilerinize reklam amaçlı yaptırmak istediğiniz bez çanta üretimi var ise bu konuda firmamız size yardımcı olabilmektedir. İşlem ve üretim aşamaları hakkında yada uygun fiyat için ister telefondan, isterseniz de mail yada WhatsApp aracılığı ile de fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız bez çanta basımı konusunda uzman kişilerimiz dahilinde müşterilerine doğru ve dataylı bilgi vermektedir. Bunun için yapacağınız tek şey istemiş olduğunuz ürünün örneği yada ebatları hakkında doğru bilgi vermenizdir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir