GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Broşür

Günümüzde eskiden beridir matbaacılık yoluyla basılan bilgilendirme ve tanıtım yazılarının firmanız için üretilmesiyle oluşturulan ve ürettiğiniz bütün ürünleri ve verdiğiniz bütün hizmetleri anlatan veya tanıtan ürünlere broşür denilmektedir. İşinizin bir hedeflenen kitlesi varsa ve ürünlerinizi bu kitleye sunmak ve satışını hızlandırmak için gereken bütün tanıtımları bu yolla yapma şansınız bulunmaktadır. Bu hizmeti kullanan firmalar veya kişilerin tercihine göre renkli veya rengi olmayan tanıtım evrakıdır. Broşür basılması genellikle matbaalarda hazırlanır ve tamamen tanıtım amacına yöneliktir. Bazen bir iki veya daha fazla sayfası bulunan bu bilgilendirme kağıtlarının alışveriş mekanlarında ve turistlerin çoğunlukla bulunduğu yerlerde bulunması hem ürün tanıtımı hem de satışı için düşünülen bir uygulamadır.

Lokanta broşürleri

Broşür baskı imalatı

Genellikle serbest iş yerlerince tercih edilen broşür uygulaması resmi kurumlarda farklı kalitede ve düzenleme ile üretilmiştir. Yani özel sektörde kullanılan broşür kalitesiyle veya sayfa sayısıyla devlet dairelerindeki biçim genellikle ayrıdır. Hedeflediğiniz bir kitleniz bulunuyorsa ve ürün satışının çok daha hızlı olmasını istiyorsanız ürünlerin ve verilen hizmetlerin tamamının tanıtılması ve müşteri çekmesi gerekiyor. Müşterilerle sağlanacak ilk ilişkide kullanılan broşür ne kadar kaliteli olursa müşterinizi o derece etkiler ve satışa yönlendirir. Detaylı anlatım da yapılabilen bu reklam amaçlı broşürlerle istediğiniz kadar görsel resim ve yazılı metin oluşturabilirsiniz.Lokanta broşürleri yada dergi broşürleri çoğunlukla 170 gr kuşe kağıtlara basılmaktadır. broşür baskı fiyatlarında adetlerin minumum 1000 ad ile 100000 adete kadar istenilen ebatlarda baskılar için ve ucuz broşür fiyat teklifi almak için firmamıza mail atarak yada yetkili sorumlumuzla görüşme sağlıyabilirsiniz.

Baskısına varana kadar ayrı olan bu kağıtların basımında kullanılan kağıtlarda özeldir. Tasarımı ile farklı olan bu broşürleri kullanım amacına göre renk seçenekleriyle tasarlanır ve basımı yapılır. Broşürler hazırlanırken bilgiye göre yeterli boyutlarda olmasına dikkat edilir. Broşürde dikkat edilecek hususlarda çok önemlidir. Broşür basımı olması için, firmanın amblemi, ismi, ürünlerin fotoğrafları ve kampanyalar hakkında fiyat bilgileri de bulunmak zorundadır. Satış için şubeler ve ulaşım bilgileri de eklenmelidir.

Yorumlar kapatıldı.