GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Dergi Baskısı Nedir ?

Dergi Baskısı
 

Dergi Baskısı Nedir ?

 
Dergi bastırmak genellikle firmaların reklam yapabilmesi için tercih ettiği etkili bir yöntemdir. İstenilen boyutta, materyalde, adette ve fiyatta baskı yaptırılabileceğinden oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Markanın geniş kitlelere ulaşmasında etkili olması dergi baskı için gösterilen ilgiyi arttırmaktadır. Uygun fiyata dergi baskı yaptırmak için bir matbaa ile anlaşma yapılması gerekir.
 

Dergi Baskı Çeşitleri Nelerdir?

 
İlk kez dergi baskı yaptırmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biri dergi baskı çeşitleri? sorusunun cevabıdır. Firmanın isteklerine göre dergi basımı parlak selfonlu, mat selfonlu, kısmi lak uygulamalı dergi baskısı şeklinde olabilir. Ayrıca kabartma laklı ve gofretli dergi basımı yapılabilmektedir.

Firmanın bütçesine, ihtiyacına veya tercihlerine bağlı olarak kullanılması gereken dergi baskı çeşitleri? sorusuna yanıt verilebilir. Özellikle dergi fiyatları göz önünde bulundurularak baskı yaptırılacağı için yapılan seçeneklerde seçici olunmalıdır. Ödenecek olan dergi basım maaliyeti ile dergi satış fiyatı arasındaki farka dikkat edilmelidir.
 

 Dergi Baskısı Ölçüleri Nelerdir?

 
Genellikle Dergi baskısı ölçüleri nelerdir? sorusunun yanıtı merak edilir. Ancak dergi baskısı için ölçü seçmek pek mümkün değildir. Yapılan tasarımlara göre a4 dergi basımı yapılabilmektedir.

Dergiler, a5 dergi basımı yaptırmak üzere tasarımlar hazırlanabilir. Bu ölçülerin yanında yatay dergi baskısı yaptırmak da mümkündür. Tercih edilen yatay dergi baskısı farklı bir imaj çizilmesine yardımcı olur. Böylelikle dergi baskısı ölçüleri nelerdir? sorusu yanıtlanmış olur.
 

 Dergi Basım Aşamaları Nelerdir?

 
Bir dergi ofset basımı yaptırmak için öncelikle izlenmesi gereken aşamalar bilinmelidir. İlk olarak, a4 dergi basımı yapılabilmesi adına tasarım yapılmalıdır. Bu tasarım a5 dergi basımı için de geçerlidir. Ardından dergi ofset basımı yapılabilmesi için matbaayla iletişime geçilmelidir. Firmadan alınan dergi baskı fiyatları ve anlaşma şartları değerlendirildiğinde dergi basım aşamaları nedir? sorusu yanıtlanmış olur.
 
Dergi Basımı Fiyatları
 
Firmalara göre dergi basım aşamaları nedir? sorusunun en önemli adımı dergi fiyatları konusunda anlaşmaya varmaktır. Firmanın istediği şekilde tasarlanan dergi basım maliyeti GC Tasarım sayesinde oldukça uygundur. Bu nedenle tanıtım yapmak amacıyla yapılan dergi baskısı fiyatları kurum bütçelerine göre düzenlenir.

Eklenen ve çıkarılan her özelliğe göre dergi baskı fiyatları değişiklik gösterir. Genellikle dergi basım maliyeti düşük olan firmalar dergi fiyatlarını da düşük tutar. Eğer dergi basımı fiyatları yüksekse kurumun bütçesine zarar verir. En uygun dergi basımı fiyatları için GC Tasarım’dan dergi baskısı fiyatları teklifi alınabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir