GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Magnet Baskı Fiyatları

magner baskı fiyatları

MAGNET BASKI FİYATLARI ve ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Reklam sektöründe özellikle gıda sektörü başta olmak üzere elektronik, teknik servis hizmeti veren firmalar ve bunun benzerinde birçok firma reklam ve müşteri potansiyeli için magnet baskısı yaptırmaktadır. Bu bağlamda yapılan çalışmalar ne kadar ilgili müşteri odaklı ve dikkat çekiciliğiyle hoş bir tasarım olursa da insanların talepleri doğrultusunda kişiler para kazanabilmektedir. Reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünün vermiş olduğu promosyon ürünü de sayılabilen magnet baskı fiyatları kullanılan ebat ve özelliğe göre değişim göstermektedir.

Genellikle basım olarak tercihen kullanıcıların buzdolabın olduğu yerde yada firmaların masalarındaki not tutulan yerlerde magnet görünmektedir. Bunun bizlere vermiş olduğu önem bile magnet baskı yaptırmanın insanları müşteri odaklı çekmesini sağladığını göstermektedir. Magnetlerin standart ölçüsü 48mm x 68mm’dir. Ancak tercihe göre tasarlayacağınız magnetlerin ebatları kullanıcılara göre değişim göstermektedir. Bunun için tasarımınız ne olursa olsun çalışmanızın özenli güzel ve reklam amaçlı olmasını göz önünde bulundurulmasında fayda olacaktır. Çünkü mevcut tasarımınız örneğin; sadece baskı değilde magnetlerin parlak yada mat selefonla görünümünde kaliteli gösterilmesi ve özel kesim sayesinde şık bir tasarım elde etmeniz diğer müşteriler tarafından ilgili olmaktadır. Magnet baskı fiyatları ebatlara göre örneğin 1000 adet ve 10000 adet olmak üzere maliyet bakımından değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden fiyat alırken ve değerlendirirken dikkat etmelisiniz.

Magnet 60 Mikron 1000 Adet  Tek Yön Baskı Parlak Selefonlu – Özel Kesim
Adet Ölçü Fiyat
1000 48x68mm 75 TL

 

Magnet 60 Mikron 1000 Adet  Tek Yön Baskı Parlak Selefonlu – Köşeleri Oval Kesim
Adet Ölçü Fiyat
1000 48x68mm 70 TL

 

Magnet 60 Mikron 1000 Adet  Tek Yön Lens Selefonlu – Özel Kesim
Adet Ölçü Fiyat
1000 48x68mm 100 TL

Fiyatlarımıza KDV Dahil değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir