GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Promosyon Matbaa Ürünleri


 

PROMOSYON ÜRÜNLERİ HAKKINDA

 
  Promosyon ürünler, firmaların veya şirketlerin popülerliğini, kalitesini ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini destekleyen reklam materyalidir. Promosyon matbaa ürünleri genellikle resmi günler, özel günler, bayram, kutlama vb. gibi günlerde kullanılarak müşterilerin gözünde şirket vizyonunu ve popülerliğini sağlar.

Firmanızın veya şirketinizin reklamını daha geniş ve kapsamlı kitlelere kullanmak isterseniz size ait olan promosyon ürünlerinizin üzerine kendi logo veya adınızı yazarak firmanızın tanınmasını kolaylaştırır.

 

Birden fazla promosyon ürünlerini görmek için GC Tasarım’ı ziyaret ederek istediğiniz ürünü kolayca ve kaliteli bir şekilde sipariş verebilirsiniz

 

PROMOSYON BLOKNOT

 
Promosyon bloknot, üzerinde firmanızın logosu, ismi ve adresi yer alan bloknot çoğu kişi tarafından kullanılır. Bu sayede sizin tanınmanızı ve yeni müşteriler kazanmanıza vesile olur. Promosyon bloknot baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

PROMOSYON TAKVİM

 
Promosyon takvim, yeni yıl gelmeden önce firmaların ve şirketlerin hazır ettiği promosyon materyalidir. Promosyon takvim şirketiniz veya firmanızın tanınmasında büyük rol oynamaktadır. Promosyon takvim baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

PROMOSYON AJANDA

 
Promosyon ajanda, yeni yıla girmeden önce tüm firmaların veya şirketlerin hazır ettiği promosyon materyalidir. Promosyon ajanda iş takibinizi kolaylaştırır. Şirketinizin tanınmasında önemli rol oynamaktadır. Promosyon ajanda baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

PROMOSYON KİTAP AYRACI

 
Promosyon kitap ayracı, şirketlerin iş takibi konusunda kullanılması dışında daha çok kişiye özel kullanılan bir promosyon ürünüdür. Promosyon kitap ayracı baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

PROMOSYON KARTON ÇANTA

 
Promosyon karton çanta, üzerinde kendi firmanızın logosu ve ismi yer almaktadır. Bu sayede şirketinizin veya firmanızın tanınmasını ve yeni müşteriler kazanmasını sağlar. Şirketlerin çoğunlukla kullandığı bir dosya, kağıt, vb. gibi şeylerin tanımasında kolaylık sağlamaktadır. Promosyon karton çanta baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

PROMOSYON KLASÖR
 
Promosyon klasör, genellikle çok fazla kağıt olan işlerde kağıtların bir arada tutmak için kullanılır. Şirketlerin ve firmaların çoğunlukla kullandığı promosyon ürünüdür. Promosyon klasör baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

PROMOSYON ANAHTARLIK
 
Promosyon anahtarlık, daha çok kişiye özel kullanılan promosyon ürünüdür. Şirketinizin veya firmanızın logosunu ve ismini üstüne basım yaparak reklam alanınızı genişletip yeni müşteriler kazanırsınız. Promosyon anahtarlık baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirisiniz

 

PROMOSYON DUVAR SAATİ
 
Promosyon duvar saati, şirketinizin veya firmanızın logosunu ve ismini üstüne basımı yaparak reklam alanınızı genişletip yeni müşteriler kazanırsınız. Promosyon duvar saati baskılarınızı GC Tasarım internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir